Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan volt ismeretségi körötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan volt ismeretségi körötökben, hogy egy megcsalás sosem derült ki, sosem tudta meg az illető párja?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 23:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Volt, persze. De ettől még ugyanúgy tönkrement a kapcsolat.
2020. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
Sose tudta meg egyik sem. Az egyikkel 10 évig voltam együtt. 6 megcsalás volt és 1 egyéves viszony. A mostanival 5 éve vagyok, 3 megcslàs és 1 féléves viszony.
2020. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egy idő után mindenki, de tényleg mindenki sejti hogy a párjának van valakije... viszont vagy nem érdekli, vagy nem akar róla tudomást szerezni...

Nem tudok olyanról, ahol ne derült volna ki, de biztosan létezik... de nagyon kevés az esélye, hogy ezt ne sejtse a másik fél.

2020. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Találkoztatok már olyannal, aki biztos volt benne hogy nem csalja meg a párja. Naív volt...
2020. dec. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó pár ilyet láttam. Sőt, a legfurább az volt, amikor a pár mindkét tagja félrelépett és egyikük sem gondolta volna a másikról.
2020. dec. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze volt ilyen. De gyanakvás volt és ilyenkor csak úgy lehet megúszni a lebukást, ha leépítik a viszonyt.
2020. dec. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyik barátom sem jött rá. A férjem se. Egy egyszeri megcsalás ritkábban derül ki, mint egy sokéves viszony.
2020. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
És most komolyan így bízzak meg barkiben is???? Olyan is megcsal, akiből sose nézem ki.. Hat ez már nevetséges.. 25N
2020. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Több ilyet láttam.


Volt olyan is, ahol tönkrement a kapcsolat, de láttam olyat, hogy a megcsalás döbbentette rá a megcsaló felet, hogy mekkorát hibázik, mennyire nem olyan ember, hogy a párját szereti, és pozitív irányba teljesen megváloztatta (de nyilván nem ez utóbbi a gyakoribb, a megcsaló fél általában már kifelé halad úgyis a kapcsolatból)

2020. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%

Voltam szeretoje egy ferfinak es sose derult ki. Par ev mulva mikor mar nem tartottunk semmilyen kapcsolatot, hallottam elvalt.

Szoval igyis ugyis vege lett.

Amikor engem hulyitett mèg a felesege is teherbeesett, otthon olyan nagy volt az idilli

2020. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!