Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyembe? 20f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? 20f

Figyelt kérdés

Csak gyorsan az "eloszo"

Kint fociztam nemetbe leserultem addig hazajottem mo. ra es vegul kemondtam miatta a karierrol.

Na o 19eves most vt a 2.evfordulonk vuszont semmisem olyan mint azelott...

1,5honapja nem vt szex kb semmilyen formaban...

Elkezdtem gyanakodbi es ma ejszaka a gyanum bebizonyosodott...

Asszony mas csavoval beszelget es jon haza... (2315re kene hazaerni ehelyett volt olyan h 2345kor lepett be az ajton)

Tudom gerinctelen de beleneztem a telojaba es ott volt feketen feheren az igazsag...

Elv. nem volt semmi csak a kezet akarta megfogni a csavonak de elv. a csabo huzta el.

Ma is velejon haza es ha belep alakasba akkir lesz a szembesites...

Valaki valami tanacs?

Vagy hogy mit tenne a helyembe?



2020. dec. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Magasabb szintre emelném mindkettőnket azzal, hogy meglátnám benne az esendőt, aki valamiért úgy döntött ahogy, és egyedül annyit kérnék tőle mielőtt végleg elbúcsúznék szeretettel, hogy ha legközelebb ilyen helyzetbe kerül, akkor tisztelje magát és a párját annyira, hogy közli, és nem hazudik.


Szerintem egy igazi férfi ezt teszi.

2020. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle mikor költözik el, segítek összepakolni.
2020. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először mondjuk a helyedben megtanulnék normálisan és helyesen magyarul írni 🙃🙂
2020. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagy focista, csak magyarul nem tud😂😂
2020. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet egy kis időt szánni a helyesírásra,ha már kérdést írsz ki?


Nem beszélgethet más fiúkkal, úgy beszélsz róla hogy "asszony". Sőt még az is baj hogy 30 percet késik. Rendben. Rosszat tett. De ha eleve ilyen vagy vele, ne is csodálkozz ezen. Annyi gerinc mondjuk lehetett volna benne hogy előtte inkább szakít veled.

2020. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!