Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nincs önbecsülésük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbecsülésük a szeretőknek?

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb nem beállni guminőnek egy foglalt pasashoz?
2020. dec. 17. 17:15
1 2 3
 11/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
76%
Jah, mert minden feleség csak csicska lehet, nem? Hagyjuk már, ezzel csak áltatjátok magatokat. Én épp annyi felállást ismerek, ahol felesben végeznek minden család és házartás körüli feladatot, mint olyat, amiben a nő nyakába borult a szar. De van olyan is, ahol a férj csinál majdnem mindent, mert a nőnek olyan a munkája, de a fizetése is, szóval náluk pont fordítva van. És engem is megrohamoztak a munkahelyemen a házas pasik, hogy legyek a szeretőjük, de én nem leszek senkinek egy lik. Még akkor sem lennék lik, ha nem lennének beles Jóskapistatótottók. Ennyit arról, hogy mennyire jó liknak leni.
2020. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%
Miért nincs önbecsülése azoknak a feleségeknek.akik tudják hogy csalja apuci őket? Mièrt dugják homokba a fejüket? Ugyanmàr önbecsülès. Jobban meg van alázva a feleség mint a szerető hidd el
2020. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
Ez a 11-es mekkora lik. 😂Hánynék egy likas egyedtől
2020. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
12-es: Nem mindenki szerencsétlen béna, hidd el. Én is elválnék, ha lyukra futna az emberem. Persze ez azzal jár, hogy nem adom fel sem magam, sem a saját megélhetésem senkiért, tehát nem játszik a 3 éves gyes, és a mindent-én-viszek-a-hátamon c. téma. A környezetben is váltak el nők azért, mert megcsalta őket a zember. Volt aki még úgy is lelécelt, hogy kb. semmije nem volt, mégsem hagyta magát. De nem baj, áltastd csak magad ezzel, hidd csak el, hogy ők a rosszak, te meg a jó, mert hozzájárulsz egy család tönkretételéhez.
2020. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
12-es most nem a feleségekről van szó. Az egy másik kérdés. Most a reménykedő, csodában hívő buta szeretők a téma, akik bedőlnek az őket hitegető nős fa..szoknak.Na nekik miért nincs annyi tartásuk, hogy kívágják, mint macskát szarni az ilyen kétlábúakat.
2020. dec. 18. 13:00
 16/23 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy a válási statisztikát nézi az embet, ugy gondolhatjuk sok szrető vegül célbaér😜
2020. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
Mekkora főnyeremény egy olyan ember, aki először könnyűvérű egyedet csinál a nőnől, majd feleségül veszi.
2020. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki a feleségeket sajnálja, hogy szegény otthon mos, főz, takarít. A férje meg máshoz jár. Ja, a feleségek többsége tényleg megcsinálja a házimunkát + ELVÁR! Sokat, nagyon sokat. A legtöbb férfi ezért megy félre.
2020. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

17.-nek.


Ostoba vagy, ha szerinted lealacsonyítás, ha valaki szerető lesz.


Mert neked nincs szeretőd/te kevés vagy, hogy szerető legyél, azért ne becsmérelj másokat!

2020. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ollókezű Edward ***** válasza:
95%

19-es: Mint írtam, egyszerre több faszinak is lehetnék a szeretője, csak valahogy igényesebb vagyok annál, hogy csak ürítsenek belém. Hahh, még hogy kevés vagyok ahhoz. Nem kell túl sok ahhoz, hogy valaki szerető legyen, elég egy lik vagy egy f@ß. Egyébként nekem is lehetett volna régebben, csak én mondjuk szerettem az akkori barátomat, és nem igényeltem azt, hogy más is gyűrjön. Végén még kihozzátok, hogy a szerető az angyal, a megcsalt férfi/nő pedig maga a sátán. De meg vagytok borulva 🤣🤣🤣

18-as: Szerinted mi lehet egy nő elvárása, és mi egy férfié egy házasságban? Mi fér bele, és mi a túl sok? Annyira kíváncsi vagyok a válaszodra.

2020. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!