Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek azok a nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a nők, akik megbocsátanak a hűtlenkedő társuknak, vajon nincs elég önbecsülésük, vagy ilyen az igazi szerelem, ahogy ők viselkednek, kitartanak a párjuk mellett?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarnak az önérzetes macskás nő kategóriába tartozni. :D
2018. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek nincs önbecsülésük, nincs önbizalmuk, önértékelésük és papucsok.

Az igazi szerelemben NINCS megcsalás egyik félről se.

A megcsalás pedig nem érdemel bocsánatot.

2018. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezer oka lehet miért maradnak együtt emberpárok, fölösleges ezt boncolgatni, elég ha mindenki a saját problémájána ka megoldásán töpreng el ha itt az ideje.
2018. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
1-nél a pont:DD
2018. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vonnék ilyen végletekbe menő értékítéletet csupán ennyi alapján. Nagyon sok minden múlik a megcsalás körülményein, a párkapcsolat minőségén, az emberek személyiségén és igen, az adott lehetőségeiken is.


Ha mondjuk én lennék 55 éves, 32 éve házas, és a férjem megcsalna egy egyéjszakás kalandban a titkárnőjével, aminek nem lenne semmi jelentősége, simán csak a kapuzárási pánik a részéről, és egyébként az elmúlt 30 évben felépítettünk egy csodás életet, gyerekeink vannak meg minden, akkor nem biztos, hogy pusztán az az egy éjszaka miatt én elválnék. Kövezzetek meg érte. Nem azért, mert ez lenne az "igaz szerelem", sőt, az önbecsülésem is rendben van, köszönöm szépen, pont ezért gondolom azt, hogy az egómat nem tudja egy egyszerű kósza dugás tönkretenni. Fájni bizonyára fájna, nagyot csalódnék a férjemben, de nem tudnám elítélni 30 év hűséges házassága után, ha egyszer megbotlana, ennyit nekem nem érne a büszkeségem, hogy azért cserébe mindent eldobjak magamtól.


Más kérdés, ha most, másfél év házasság után tartós szeretői kapcsolatba keveredne ugyanezen titkárnővel. Most vagyok 25, előttem az élet, se gyerek, se semmi, csak egy lakáshitel, de ezt azt hiszem, meg tudnánk oldani, szóval nem akadályozna abban, hogy egy viszonyt úgy kezeljek, ahogy azt kell. Ha most nem vagyok neki elég, 30 év múlva főleg nem leszek az, így már megérné inkább lelépnem, és ez sem az egóról meg az igaz szerelemről szól. Igaz szerelemben nem merül fel megcsalás, kezdjük itt. Az önbecsülésem sem ettől függ, nem másoktól függ az, hogy én milyennek látom magam. Ismét, fájni fájna, csalódnék is, de attól még magamat miért tartsam kevesebbre, hogy valaki a közelemben egy gerinctelen féreg?

2018. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbecsülésük, nem merik elhagyni,félnek hogy a következő párjuk sem lenne jobb, esetleg még roszabb lenne. Másik kategória amikor ő is csalja a faszit, ezért tökmindegy neki. De olyan is van aki azt mondja minden férfi egyforma a következő is csalna , ezért leszarom tökmindegy , vállalja a mártír szerepet.


Egyébként nem kellene senkinek benne maradni egy rossz kapcsolatban , mert nem mindenki egyforma és vannak olyanok akik elvből nem csalnak.

2018. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

#6

Te léptél már ki házasságból gyerekekkel, korosabb szülőkkel, nagy rokonsággal, baráti körrel, lakás és autóhitellel a nyakadban?

Gondolom nem.

2018. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem lenne mit enni.
2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
A fő kérdés, meg tud e bocsajtani őszintén. Fel tudja e dolgozni. Hogy áll a dologhoz a másik fél...? Rengeteg osszetevője van. Ha a csaló őszintén megbanta, akkor nagy kincsként kezeli, ha a továbbiakban abotlással együtt is elfogadják.
2018. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

nem csak ez a ket veglet letezik. ha egyszeri alkalom, akkor oke. meg ez szituaciotol is fugg. amennyiben epp egy nagyon melyponton, majdnem szakitas tajekan esett meg a dolog, konnyebben megbocsathato.

vannak olyan barataim, ahol az egyik fel megcsalta a masikat egyszer, mikor a szakitas szelen alltak. aztan eszbekapott es kapart, a csaj visszaengedte es azota sose csinalt semmit. 6 eve egyutt vannak es nagyon boldogok.

2018. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!