Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők ,hogy viselitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők ,hogy viselitek ha a szeretőtök hàzastàrsa a csaladi idillit posztolja. Fàj?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 20:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Már megint te? Hányszor kérdezed még meg? Hányszor?

A szerető nyilván tojik a kamu boldogságos Facebook posztjaidra. NEVET RAJTAD.

2020. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

Pont a szerető tudja a legjobban, hogy nagy kamu az egész!

Amíyg te posztolgatsz, addig ő meg titokban irkál a párodnak, hogy mikor baszol meg/szopsz le MEGINT?

2020. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Miből gondolod,hogy a szeretőnek nincs férje/családja? Általában szokott lenni nekik is.
2020. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas.

Nekem nem egy olyan barátnőd van, akik családos pasik szeretője.

Többször láttam, hogy üzenőfalra kiírták, hogy milyen szép párt alkotnak az aktuális képeket a családjával, meg így meg úgy szeretik egymást, előző éjjel meg ő ült a pasas arcán, és nyalatta fényesre magát :)

Persze név nélkül írta, de ha a feleség tudja, hogy ki a szerető és ránéz az adatlapjára, akkor rájön, hogy szánalmas a próbálkozása.


Meg egy szeretőnek nem biztos, hogy kellene komolyabbra is az illető.

Barátnőm mesélte, hogy a pasival már 5 éve szeretők, a szex nagyon jó vele, jól meg is értik egymást, de kapcsolatot nem tudna vele elképzelni.

Nincs közös jövőképük.

2020. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Én kettőt ismerek és ők őrjöngtek olyankor, pedig az egyiknek volt férje is :D
2020. dec. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Na látjátok!!! A 15-ös megírta!!! Örjöngenek ilyenkor!!!!
2020. dec. 21. 06:37
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
senki posztjait nem látom az fb-én, mert nem érdekel:)
2020. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk mégis csak a szerető nézegeti a feleség adatlapját. Nem voltam még szerető, de az is hülyeség, amit az egyik válaszadó írt, hogy jó az ágyban, egyébként nem kéne neki. Akkor miért kavar vele, ennyire lenézi még saját magát is? A feleségeket sem értem, akik tudnak a szeretőről, hát a gyerekeim apja repülne elég hamar, biztos nem versengenék senkivel egy ilyen prosztóért.
2020. dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%

16# most akkor megnyugodhatsz 😄

Hidd el a többség csak szánalmasnak tart. De miért vagy így a férjeddel? Miért alázod meg magad?

2020. dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleség helyében semmilyen idillé képet nem posztolnék ki egy ilyennel, hanem pakolhatna a szeretőjéhez azzal a lendülettel
2020. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!