Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szeretők voltatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos Baraczk kérdése:

Akik szeretők voltatok, hogy mondtátok el a szeretőtök nőjének hogy meg lett csalva és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem voltam szerető, csak szerették volna. Belementem a beszélgetésbe, mindenféle képeket küldött nekem a pali, szépeket mondott, elmondta a feleségét mindennek. Én meg bejelöltem az asszonyt és beraktam a beszélgetésünkbe, ahol minden korábbit láthatott. Have fun.


Egy ismerősöm volt szerető, ő elment a nő munkahelyére beszélni vele és vállalta azt is, hogy hazamegy vele szembesíteni a férfit. Végül annyira bedühödött szegény farkinca, hogy bevitték őrizetbe. A többit nem tudom

2020. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Hu, ezek nagyon durva dolgok. Miért kellene elmondani? És akik elmondtátok örültök, hogy két ember életét tönkre tettétek.
2020. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Most is szerető vagyok, eszemben sincs elmondani. Ez egy kölcsönös megállapodás, az elején is tudtam mit vállalok.
2020. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Huh..., én megcsalt félként nyilván kiakadnék a másik hűtlenségén, de azon még inkább, hogy a nőnek van képe engem felkeresni és megpróbálni a bilit a fejemre borítani. Szerintem kidobnám a nőt, mint macskát sza..i. Persze a kapcsolatomnak is véget vetnék.
2020. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Ilyet csak igazi okádék nők/férfiak csinálnak!


Szeretőnek lenni bizalmi dolog, sok esetben ezért jobb prostizni, mert a nők többsége sajna undorító és kétszínű.

2020. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért mondjuk el hogy tudja a megcsalt fél hogy a párja... hát hogy is mondjam nem bizalmas...

(Egyébként ha már annyira megállapodásról beszéltek akkor az is a megállapodás része hogy nem hanyagol és a havi egy talit betartja

2020. márc. 20. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Küldtem neki közös képet a pasival, amin azt a pulcsit viselte, amit tőle kapott pár napja. Arra se hivatkozhatott, hogy régi a kép.

Az mondjuk jó kérdés, hogy ki volt a szerető, kit csalt kivel, mert hazudott a pasi mindkettőnknek. Sose bukott volna le, ha nem szólít más néven.

2020. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok. Én örülnék, ha elmondanák nekem, hogy kivel élek egy fedél alatt, kit ölelek át este, kinek főzök finomat és kivel kötöm össze az életem... Nem haragudnék a szeretőre, nem ő tette tönkre az egészet egy ilyen helyzetben, hanem a párom. Az én életem csak felszabadítaná még időben, ha tudnám, hogy kitől kell megválnom. És azt nem felejtené el egy hamar a párom sem, ami egy ilyen megcsalás után jönne.


Én a korrektség híve vagyok. Lehet élni egyedül, monogámiában, mint én és nyitott kapcsolatban, ami közösen meg van beszélve. Aki hazudik, az megérdemli, hogy ott rúgjanak bele ahol érik. És csak azért nem tennék meg vele bizonyos dolgokat, nehogy lecsukjanak érte. Minden másban addig tolnám neki a hálámat, amíg csak a csövön kifér. Megérdemli. Nem más valagához titokban csapkodva a heréit kellene nagy legénynek lenni.

2020. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem mondtam el, és nem is tenném soha. Miért állnék bosszút olyasmiért, amibe egyrészt önként mentem bele, másrészt nekem is jó? Ha pedig már nem jó, akkor nem csinálom tovább és kész, de ez nem jelenti azt, hogy felborítom a másiknak az egész életét.
2020. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyébként nem élnek együtt csak hétvégén és ünnepnapokon találkoznak a nő akit Alexandrának hívnak ő Budapesti a szeretőm meg Heves megyei .

Köszönöm a választ azoktól akik azt írták hogy el kellene mondanom el is fogom ugyanis csak igérgetni tudott .

Így legalább nem fog senkit becsapni!

2020. márc. 20. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!