Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibu kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sziasztok. Le írnám a kis történetemet.

Én egy 31 éves fiú vagyok. Egy tündéri 6éves kislány apukája. Sajnos a kislányom az anyukájával él, mert 4éve elválltunk. (konkrétan lelépett egy "barátommal" és most 130km-re laknak)

Van egy 23 éves barátnőm. 2 és fél éve vagyunk eggyütt. Augusztusban költöztünk ki a jelenlegi házunkba, amit előtte 2 évig újjítgattunk.

A költözés előtti estén tudtam meg, hogy megcsalt 2 héttel előtte. Gondolhatjátok, hogy milyen jó érzés volt a pakolás.

A történet:

Egy fiúval elkezdett beszélgetni telefonon. (mesenger) Két hétig beszélgettek a tudtom nélkül, amikor lebukott előttem hogy valamit titkol, kitörölte a beszélgetést. Itt már sejtettem, hogy valami van... Soha nem nézegettem addig a telefonját. Bíztam benne. Előtte mindig megmutatta, vagy mondta, hogy ha valaki bepróbálkozott nálla. Ezen úgy összevesztünk, hogy átment a mamájához aludni, másnap pedig elment ehez a sráchoz, ahol megtörtént a dolog.

Amikor hazajött elmondta, hogy van ez a fiú akivel beszélget, de soha nem találkoztak.

Azt mondta, hogy a barátnőjénél volt. 2 hétre rá tudtam meg, hogy a fiúnál volt. Mondtam neki, hogy mondjon el mindent.

El mesélte, mi történt, hogy mekkora hülyeséget csinált. Elmondta, hogy nagyon össze volt törve a munkahelye miatt és az miatt is, hogy a szülők is őt csesztetik, hogy mikor költözünk már a másik házba. Sajnos elég lassan haladt a felújítás. Addig a szüleimnél laktunk. Kért tőlem egy esélyt, hogy be bizonyítsa, hogy ő nem ilyen. Nagyon megbánta. Azóta kirúgták a munkahelyéről is. Nagyon össze vagyunk törve mind ketten. Én konkrétan Frontinon élek. Ő hatalmasat változott azóta. Minden percben azt nézi, hogy tud engem boldoggá tenni. Konkrétan ki van nyalva a seggem.

A kislányommal nagyon szeretik egymást. Nagyon jól kijönnek. Viszont én olyan szinten ki vagyok, hogy nem tudok aludni sem. Semmihez nincs kedvem. A hobbijaimhoz sem. Élni sem. Nem tudom mit csináljak még így hónapok után sem. Augusztusban akartam megkérni a kezét.

Még most sem hiszem el, hogy ezt tette. Viszont én nem érzek magamban annyi erőt, hogy újból kezdjek idővel egy másik kapcsolatot. A kislánynak is hatalmas törés lenne.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek tényleg képes valaki így meg változni?

Tényleg nagyon hajt azóta. Látom rajta, hogy nagyon szégyenli, és hogy rá jött, hogy mekkora hülyeséget csinált. Még a szülei elé is oda állt, és elmondta nekik. Az apja is összetört. Nagyon szeretik a kislányomat ők is.

Ismertek ilyen lányt, aki egy hiba után megváltozott??? Szerintetek mit csináljak???

Én soha nem csaltam meg senkit. Nem is fogok. Nem tudnám megtenni.

Aki egyszer megteszi, az meg fogja máskor is? Esetleg van olyan, aki rendbe tudott hozni egy ilyet?

Tudom, hogy az én hibám is volt. Többet kellett volna vele foglalkoznom. Sokszor volt, hogy nem hallgattam meg. De ez akkor sem volt megoldás. Mind ketten tudjuk.

Bocsi ha hosszú voltam.



2020. dec. 26. 07:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy kinyalja a feneked. Tipik vezeklési viselkedés. Nem azt bánja, higy megbántott, hanem, hogy lebukott.

2 hétig legalább hagyta magát körbeudvaroltatni, ez nem egy botláska volt. Innentől kezdve sose fogsz benne tudni megint bízni, a kapcsolatot megeszi a kétely.

Én a helyedben szakítanék. Voltam ott ahol te, én próbáltam megbocsátani, 2 évet pazaroltam el arra, mégis tönkrement, nekem az idegeim totál kikészültek.

Legalább te ne csináld ezt magaddal, tanulj az én hülyeségemből.

32N

2020. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Lépj tovább. Engem két párkapcsolatomban is megcsaltak, a másikban nem is akárhogy. Ez egy megtervezett valami volt, hetekig ment mögötted a színház, ez nem az, hogy kiborult elment bulizni és jajj. Plusz az, hogy mi van utána. Nekem a másodiknál olyan gátlástalan hazug tündérmesét letoltak, és három hétre rá kiderült, hogy semmi nem változott és minden szó egytől egyig gerinctelen hazugság volt. Az emberek betegek, nem érdemes kockáztatni.
2020. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Fke ***** válasza:
86%

Arra gondoltál hogy azért teper mert ha kirúgod akkor mehet vissza szégyenben a szüleihez?


Milyen más opciója van? Gondolom a másik csávó nem jó több szempontból sem különben vele maradt volna a ribizli.

2020. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit hozzá fűznék, hogy a volt feleségemet nem ő miatta hagytam el. Ő lépett le aljas szemét módon.

A jelenlegi párom nem azért van velem mert eltartom. Állandóan munkát keres, illetve jóval utánna mondták fel neki, mert egy volt kolléga vissza ment gyesről.

Egyébként előttem volt egy 5 éves kapcsolata, ahol őt csalták rendszeresen, mondjuk akkor tudhatta volna, hogy milyen érzés.

Egyébként abban igaza van, hogy sokszor nem hallgattam meg hogy mi van a munkahelyén. Már a csapból is az folyt. Olyan problémák amit egyszerűen meg lehetett volna oldani. Nem pedig így.

A legszarabb az egészben, hogy senki nem ilyennek ismerte!

Megpróbálok erőt venni magamon, haza megyek a kislányomhoz aki éppen nálunk van és foglalkozom inkább vele.

Ünnepek után pedig majd eldöntöm, hogy hogyan tovább.

Köszönöm Még egyszer.

2020. dec. 26. 12:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Huhh erre nincs jó válasz!
2020. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de muszáj írnom. Hosszú hosszú beszelgetések árán ha szereted és ő is viszont akkor menthető. Kegyetlen rossz bevallani, de én is hibáztam már. Pont évfordulón derült ki. Nekem nem sikerült megmentenem, mert a srác képtelen volt megérteni, hogy a sok számítógépes játék vezetett idáig. Szerinte ez kifogás volt, de szenvedtem mellette így nem nevezhettem biztos pontnak, és az akit annak éreztem kihasznált. Azóta se tettem meg, bár az a kapcsolat véget ért. 1 éjszakás kalandokra se voltam képes..


Igenis az ember hibázhat és ha megbánja akkor szeretné jóvá tenni. Tudom hogy nehéz, de adj magadnak időt, beszélgess vele erről, hogy mit érzel.


Szerintem rendbe lehet hozni, főleg ha ennyire igyekszik. Megbánta, és szeret téged. Csak rajtad múlik, hogy hogyan lépsz.


Remélem minden rendben lesz és sok sikert kívánok.

2020. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért hajt,hogy elvedd feleségül. Véletlenül se tedd meg!! Utána ő is otthagy, esetleg egy újabb gyerekkel, mint az előző. Ha a ház a tied, akkor küldd el onnan, ha közös, adjátok el, te menjél a szüleidhez, bármennyire is aranyos most a nő.Mondd meg, hogy kell egy kis szünet a kapcsolatotokban, és élj inkább egyedül, majd jön egy tényleg rendes, aki valóban szeret, mert ez a nő csak megjátssza, mert fél, hogy nem lesz belőle feleség.
2020. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem szeretett téged, mert akkor nem tudott volna megcsalni, szerelmes meg végképp nem volt. Miért nem vársz egy közös szerelemre. Annál jobb nincs. Felesleges egy újabb olyan házasságot kötnöd,mint az első volt. Miért nem ismerted meg jobban, és talán hamar ismertetted össze a gyerekeddel is. Biztos a nő szorgalmazta, hogy bekerüljön a családba ezzel. Kár volt, valahogy távolodni kellene tőle, én nem venném el.
2020. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, még írnom kell ide.


Rengeteget gondolkoztam a dolgon. Mi vezetett idáig stb..


Kíváncsi leszek, ezek után is mindenkinek ez lesz e a véleménye.


2 éve voltunk eggyütt mikor megtörtént a dolog. Ő úgy volt velem 2 évig, hogy mindig őszinte volt velem. Végig mellettem állt a vállásnál ami egy évig húzódott. Végig támogatott. Mindig mindenben mellettem állt. Rólam tudni kell, hogy elég sokat ittam, iszom. Itt nem tejre gondolok.

Az utolsó egy évben szinte nem volt olyan nap, hogy ne ittam volna. Nem 1-2 sörre gondolok.

Ittasan folyamatosan őt cs.sztettem, hogy ez miért nincs megcsinálva, az miért nincs megcsinálva, ha meg van csinálva akkor miért úgy...

Amikor pedig ő kért meg, hogy menjünk és csináljuk a házat, mindig találtam kifogást, hogy miért ne most... Halaszgattam mindent. Ő közben folyamatosan egy elég stresszes munkahelyen dolgozott ahol emberekkel kell bánni. Szóval kapta ott az ideget elég rendesen. Eleinte meg-meg hallgattam a problémáit, de aztán bele untam. A szüleim + az ő szülei folyamatosan őt cs.sztették, hogy próbáljon már beszélni velem, hogy ne igyak annyit és hogy a házzal is haladni kéne.

Ő próbált is elég sokszor. Én persze nem foglalkoztam vele.


Bejelölte ez a srác aki pont előtte volt túl egy szakításon.

Elkeztek beszélgetni mesengeren. A srác elsorolta búját baját, ment a lelkizés.

Párom kikötötte neki, hogy ebből nem lehet semmi, csak jól esik neki is, hogy valaki meghallgatja a problémáit. Ezt a fiú is tanúsította nekem mert felkerestem. Meghallgattam az ő verzióját is. Eddig mindig megmutatta nekem a párom mikor valami fiú rá írt, hogy ne legyen belőle probléma.

Ezt nem. Valószínűleg akkor is be voltam rúgva, el akart kerülni egy veszekedés. Az első beszélgetést törölte, aztán utánna már mindet, mert tudta, hogy az is baj lesz hogy miért nem mutatta meg hamarabb. Ez ment 2 hétig. 2 hét után bukott le. Nem merte elmondani hogy kivel beszélt. Törölte. Ezen úgy össze vesztünk, természetesen itt is volt bennem ital, hogy elment a mamájához, időt kért gondolkodni, hogyan tovább.

Mielőtt elment részegen mindent a fejéhez vágtam. Ide a lábát többé nem teszi be, szakítok vele, stb. Ez után ismét a sráccal kezdett beszélgetni. Elmondta, hogy összevesztünk stb. Megbeszélték, hogy másnap reggel találkoznak. El ment hozzá. Elpanaszolta a dolgokat.

A csávó kapott az alkalmon. Ölelés, eggyütt sírás, puszi stb. azt mondta neki amit hallani akar. Aztán már csók és megtörtént. Én ekkor éjszaka, rohadtul elgondolkoztam magamon. Másnap délelőtt kértem tőle, hogy jőjjön haza. Haza is jött. Elmondta, hogy van ez a fiú akivel beszélget. Azt hazudta, hogy a barátnőjénél volt. Itt vettem magamon egy 180 fokos fordulatot. Teljesen megváltoztam. Ez tartott két hétig. Ő közbe megszüntette a sráccal a kapcsolatot. 2 hét után egy közös barátnőnk elmondta, hogy a fiúnál volt a párom. Csak ennyit tud. Felhívtam barátnőmet, hogy egy óra múlva haza érek, nem fogok veszekedni, de ha ezt a kapcsolatot meg akarja menteni, akkor gondolkozzon el mit mond.

Elmondott mindent. Azt is hogy le feküdtek. Hazudhatott is volna. Mert ezt még a barátnője se tudta. Mondhatta volna hogy beszélgettek, vagy akármit.

Másnap költöztünk pont az új házba. Ő törölte magát a közösségi oldalakról, hogy azt az időt is inkább a kapcsolatunk helyrehozására szánja. Nem én kértem rá. Magától tette. Utánna töröltem én is. Azóta ismét minden nap ittam ráadásul a frontin mellett. Gondolom nem kell be mutatni a hatását. Minden nap felhántorgattam neki ezt az egészet. Minden nap fejmosást tartottam.

Ő minden nap könyörög, hogy próbáljuk megoldani. K.rva nagyot hibázott. Egy életre megtanulta. Soha nem csalt meg még senkit, és nem is fog. Oda állt az apjáék elé és elmondta nekik ezt az egészet. Szerintem azért nem mindenki tette volna ezt meg. Minden rohadt kívánságom teljesítve van azóta. Mindenbe azt nézi nekem mi a jó. Orvoshoz akar vinni. Pszichológushoz. Mert meg akarja oldani a problémát. Rendbe szeretné hozni. És még ezek után is itt van velem.

Én most nem védeni akarom őt, mert nem volt szép amit tett, de úgy érzem így a korrekt ha ezt is tudjátok a történet mellé.

Tudom, hogy rohadt nagyot hibáztam én is és tudom, hogy ez volt a kiváló ok. Ma viszont elég rendesen magamba néztem, hogy biztos, hogy egy ilyen sz*r roncs akarok én lenni.

Hát nagyon nem. A lányom miatt sem és magam miatt sem!


Így felteszem ismét a kérdést.

Ti mit gondoltok?

Meg érdemel ez a kapcsolat még egy esélyt?


(Nem a pénz miatt van még itt. Csóró vagyok.)



(az előző házasságom nem az ital miatt ment tönkre. Ott az anyukával voltak súlyos gondok)

2020. dec. 29. 03:44
 20/22 A kérdező kommentje:
*Kiváltó ok*
2020. dec. 29. 03:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!