Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibu kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sziasztok. Le írnám a kis történetemet.

Én egy 31 éves fiú vagyok. Egy tündéri 6éves kislány apukája. Sajnos a kislányom az anyukájával él, mert 4éve elválltunk. (konkrétan lelépett egy "barátommal" és most 130km-re laknak)

Van egy 23 éves barátnőm. 2 és fél éve vagyunk eggyütt. Augusztusban költöztünk ki a jelenlegi házunkba, amit előtte 2 évig újjítgattunk.

A költözés előtti estén tudtam meg, hogy megcsalt 2 héttel előtte. Gondolhatjátok, hogy milyen jó érzés volt a pakolás.

A történet:

Egy fiúval elkezdett beszélgetni telefonon. (mesenger) Két hétig beszélgettek a tudtom nélkül, amikor lebukott előttem hogy valamit titkol, kitörölte a beszélgetést. Itt már sejtettem, hogy valami van... Soha nem nézegettem addig a telefonját. Bíztam benne. Előtte mindig megmutatta, vagy mondta, hogy ha valaki bepróbálkozott nálla. Ezen úgy összevesztünk, hogy átment a mamájához aludni, másnap pedig elment ehez a sráchoz, ahol megtörtént a dolog.

Amikor hazajött elmondta, hogy van ez a fiú akivel beszélget, de soha nem találkoztak.

Azt mondta, hogy a barátnőjénél volt. 2 hétre rá tudtam meg, hogy a fiúnál volt. Mondtam neki, hogy mondjon el mindent.

El mesélte, mi történt, hogy mekkora hülyeséget csinált. Elmondta, hogy nagyon össze volt törve a munkahelye miatt és az miatt is, hogy a szülők is őt csesztetik, hogy mikor költözünk már a másik házba. Sajnos elég lassan haladt a felújítás. Addig a szüleimnél laktunk. Kért tőlem egy esélyt, hogy be bizonyítsa, hogy ő nem ilyen. Nagyon megbánta. Azóta kirúgták a munkahelyéről is. Nagyon össze vagyunk törve mind ketten. Én konkrétan Frontinon élek. Ő hatalmasat változott azóta. Minden percben azt nézi, hogy tud engem boldoggá tenni. Konkrétan ki van nyalva a seggem.

A kislányommal nagyon szeretik egymást. Nagyon jól kijönnek. Viszont én olyan szinten ki vagyok, hogy nem tudok aludni sem. Semmihez nincs kedvem. A hobbijaimhoz sem. Élni sem. Nem tudom mit csináljak még így hónapok után sem. Augusztusban akartam megkérni a kezét.

Még most sem hiszem el, hogy ezt tette. Viszont én nem érzek magamban annyi erőt, hogy újból kezdjek idővel egy másik kapcsolatot. A kislánynak is hatalmas törés lenne.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek tényleg képes valaki így meg változni?

Tényleg nagyon hajt azóta. Látom rajta, hogy nagyon szégyenli, és hogy rá jött, hogy mekkora hülyeséget csinált. Még a szülei elé is oda állt, és elmondta nekik. Az apja is összetört. Nagyon szeretik a kislányomat ők is.

Ismertek ilyen lányt, aki egy hiba után megváltozott??? Szerintetek mit csináljak???

Én soha nem csaltam meg senkit. Nem is fogok. Nem tudnám megtenni.

Aki egyszer megteszi, az meg fogja máskor is? Esetleg van olyan, aki rendbe tudott hozni egy ilyet?

Tudom, hogy az én hibám is volt. Többet kellett volna vele foglalkoznom. Sokszor volt, hogy nem hallgattam meg. De ez akkor sem volt megoldás. Mind ketten tudjuk.

Bocsi ha hosszú voltam.



2020. dec. 26. 07:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Változott a helyzetetek azóta? Sikerült rendbehozni a kapcsolatotokat?
2021. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi van veletek most?
nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!