Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú lessz de egy picit segít ha írhatok.Szilveszter napján tört ketté az életem de kezdem az elején.Azon a napon a feleségem elment dolgozni,nekem nem kellett,otthon tvt néztem mikor megcsörrent a telefonom és egy vezetékes számról a feleségem hívott fel azzal hogy ne hívjam mert otthon hagyta a telefonját és kicsit furcsa hangon megkérdezte hogy nem e kereste valaki ez idö alatt.Mondtam hogy nem de volt egy rossz érzésem és belenéztem a telefonjában.Akkor egy világ omlott bennem össze.Egy nálunk húsz évvel fiatalabb emberrel volt több mint egy éve viszonya.Ezek sms váltások voltak köztük így az álnévvel ellátott telefonszámot is megtudtam.Kis idő múlva mikor hazaért szembesítették a dologgal,és az első reakció az volt hogy könyörögve arra kért ne hívjam föl a szeretőt mert azzal szétcseszek egy családot ugyanis a srácnak komoly kapcsolata van már 10 éve valaki mással.A feleségemnek így is jó és izgalmas volt és bevállalta soha nem hittem volna hogy létezik ekkora szerelembe esés hogy föláldozza ezért a 28évünket ,a házat amin most telt le a hitel és igazából most lett kész.Egyik gyermekünk már kirepűlt,a másik még itthon van szerencsére ő is már 19éves.A házasságunkért próbáltam tenni úgy érzem egyoldalúan.Azt hittem jó férj vagyok azzal hogy soha nem számoltam el pénzzel,akkor mehetett bulizni a kollégáival amikor akart,külön gardróbja van a ruháinak,cipőinek.Elmondta hogy rég nem szeret már,mert amúgy is mit lehetne szeretni egy emberen akit mindíg csak munkásruhában lát,nem gondolva arra hogy neki így lehetett gardróbja.Ő 10évvel fiatalabbnak,én pedig ennyivel öregebnek nézek ki a koromnál.Tudom hogy itt a vége de legalább egy bocsánatkéréssel tartozna de cinikusan azt mondta ezt nem teszi meg hisz nincs miért.A ház amit építettünk szerinte csak falak és nem sajnálja hogy el kell adjuk.Meg még azt a sok mindent amit közösen vettünk bele hisz a mi boldogságunkat fogja szolgálni.Megkért hogy amíg lezajlik a vállásunk,il elkel a ház költöztek el az édesanyám hoz mert addig sem akar egy fedél alatt élni velem amivel én is egyet értek mert én sem vele.Iszonyúan kivagyok,a munkámat is nehezen látom el.Szerencsére szerető családom,kollégáim vannak akik szeretnek és támogatnak.Alapból életvidám embernek ismernek akiből most egy zombit csinált valaki.Nem tudom fölfogni, mintha egy rémálomban lennék és nem tudnék fölébredni.A jövőképem nulla pedig mindenki arra bíztató hogy arra koncentráljak, de most képtelen vagyok,pláne így hogy a maradék önbizalmam is sárba riportja.Tudom hogy el kell engedjem,soha nem tudnék megbízni már benne pedig szerettem.Így 52 évesen azt érzem nincs erőm újrakezdeni egy életet,a megszokott pedig odalett és Ő még egy bocsánatra sem képes.

2021. jan. 8. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor nem akarom elhinni, hogy soha semmilyen előjele nem volt. Egyik nap még rózsaszín álom, másnap hideg zuhany? Vagy talán voltak jelek, eddig is őnagyságáskodott, te meg papucskodtál és most jött el a játszma vége?
2021. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom neked munka volt az élet. A feleséged meg vitte a háztartást nevelte a gyerekeket és még mellé ő is eljart dolgozni. Sztem le se század h néha el kéne vinni randizni vagy csak úgy a kedvében járni. El volt hanyagolva. Mert egy nő általában akkor csinál ilyet ha el van hanyagolva érzelmileg. Hangsúlyozom érzelmileg és nem a ruhákkal kell egy nőt megtartani és nem is a gardrób szekrénnyel...
2021. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Hívd fel a kanját, az ő párja is megérdemli, hogy tudja, kivel van. Nem dúlsz te szét semmit, nem te csaltál.

A gyerekek tudják, hogy mi történt? Hogy fogadták? Most koncentrálj rájuk.

És persze magadra. Legyen terved, hogy mit kezdesz magaddal. Kezdj valami újba.

2021. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

"Elmondta hogy rég nem szeret már,mert amúgy is mit lehetne szeretni egy emberen akit mindíg csak munkásruhában lát,nem gondolva arra hogy neki így lehetett gardróbja."

És? Nehezedre esett volna munka után átöltözni?

Ez ugyanaz a szituáció, mint mikor a nőtől elvárjátok, hogy legyen egyszerre anya, háziasszony, feleség, szerető.

Kib*szott nehéz mi?;)

2021. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez elég keményen hangzik, de van kiút :)


1. Szépen visszamész a lakásba, és a feleséged kivágod a lakásból, elvégre is ő hozta meg ezt a döntést és ideje fizetnie a döntéséért.

2. A gyerekek tudnak róla? Ha igen kinek a pártjára álltak?

3. Kettőn áll a vásár, itt te is hibáztál valahol, mert ez a nő már bocsánat, de sz@rba se vesz téged. Ezért is gondolja úgy hogy ő semmit sem rontott el, ez így van rendjén bla bla bla...

Tök mindegy mennyire volt elhanyagolva vagy sem, ezt nem így kell lerendezni. Mindenképpen a gyerekekre fókuszálj illetve keress egy jó ügyvédet mert az ilyen nő képes bármire a bíróságon.


Ahogy fentebb is írták, legyen új célod találj új értelmet az életedben és kitartás, az idő mindent gyógyít! ;)

2021. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom. De miért mész te a házból?
2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem szeretem a rinyás pasikat.
2021. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Ember Te tényleg tök hülye vagy? Hol talált az a nő egy ekkora balekot? És csak, hogy kerek legyen a kép, a sok bulizás amíg Te otthon tv-t néztél vagy dolgoztál nehogy azt hidd, hogy nem ugyanarról szólt mint most a pasival. Mikor akoesz a sarkadra állni?


ahogy én ki veszem a történetből azon kívül, hogy nem Te verted át őt

a pénz nagyobb részét is tán Te teremtetted meg. Ezért voltál mindig munkaruhában. Vagyis nehogy már Te menj a házból!!! Addig is költözzön csak ő a szüleihez, és ha neki ez kellemetlenséget okoz az nem kell, hogy érdekeljen. Sőt, ha érdekel azzal csak továbbra is azt mutatod, hogy egy papucs vagy. Mert sajnos az vagy. Azért jutottatok ide mert nem néz fel rád mint férfira, nem tisztel semennyire. Csak a kényelmet biztosítottad neki. Tudod mi fog történni a házban mihelyt elmész? Lesz hol talakozniuk és már bujkalni sem kell... Kiderult.

A pasit biztos megkeresném, igenis bekavarnék neki, nehogy már Te légy rá tekintettel.. Bakker. És a párjának is joga van tudni kivel él.

A feleségednek ha dolgozik is és van saját pénze de azonnal elzárni a tőled jövő pénzt. A közös kiadásokat közössé tenni, csak azt és annyit fizetsz ezentúl amit muszáj.

Gyerekek nagyok, leülni velük beszélni.

A feleséged érezze meg, hogy nem marad a nagy kényelem ezentúl. Ha fel rúgta a házasságot nem kérheti, hogy az abból fakadó kényelem megmaradjon.

Szóval ne légy balfék és állj ki magadért. A pénzedet pedig mentsd amíg lehet. Mert ha válni fogtok akkor fifty fifty lesz abból ami felmutatható.

2021. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Először is nagyon sajnálom.

A közös ingatlant elhagyni nem szabad,mert az a lakhatási jogodról való lemondás,de ezt egy ügyvéd el fogja neked mondani.Menjen csak ő,ha kufircolni tudott,ráadásul a gyermekeiddel azonos korú pasival.Szerintem ez egy normális gyerekben mély nyomot hagy,remélem elítélik a feleségedet és melléd állnak,de legalább segítenek beléd lelket önteni.

2021. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

A problémának csak az egyik része, hogy csinálni kell valamit a házzal. A fő probléma, hogy 28 év alatt nem derült ki, hogy a kifogott halat is kell etetni. A kapcsolat mindig kettőn áll, tehát aki arról beszél, hogy a nő volt a szemét az rossz úton jár.


Ez ráadásul egy helyzet, ami ettől csak rosszabb lehet, pl egy hivással a szeretőnek vagy a családjának.


Ez egy olyan szitu, ami már régen fenn áll, csak most derült ki. Általános emberi viselkedés, hogy nem nézünk szembe azzal, ami van. Sokan vannak, aki még egy ilyen helyzetben sem foglalkoznak azzal, ami történt, mert nem tudnak vagy akarnak ilyesmivel szembesülni akkor sem, ha nyilvánvaló a dolog. Ha valaki hirtelen ráébred, hogy amiben van, az nem az, amire gondolt, az azt jelenti, hogy az az élet már régen el van cseszve. Lehet különben nem is egy éve, hanem évek óta.

2021. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!