Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak szexen kívül? Ő így most felajánlkozott kikezdett vele? Leginkább hölgyek véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Pároomal (ő a lány) öt éve vagyunk együtt. Soha nem léptem félre még gondolatban sem, de ő náha mondja h tudja h én igen (korábbi kapcsolataimban tettem ilyet és ő ezt tudja is), de őt soha nem csalnám meg mert őszintén szeretem, és mert nem érdemelné meg, nagyon sok mindent tett már értem önzetlenűl, inkább levágnám a micsodámat. ő gyakran kimutatja érzéseit, én viszont ilyen téren analfabéta vagyok.

Eddig sohasem voltam rá féltékeny, mert tűzbe tettem volna érte a kezem. Nem gond ha reggelig bulizik pl. kollégáival, teljes a bizalom. Mostanáig. Az történt, h egy durva hazugságon kaptam. Nem a hazugság tárgya a lényeg, bár az sem hétköznapi (nem más ffvel kapcsolatos). Egyből szembesltettem vele hogy hazudott, mert valójában szemem előtt zajlott otthon a dolog, és ahogy elmondtam a valóságot, abból egyértelműen kiderül, hogy úgy volt. De ő ragaszkodik a saját verziójához, tűzön-vizen át. Induljunk ki abból, h tudja hogy lebukott, mert így van. Vita, veszekedés, komoly ügy lett ebből, mégis mondott rá másik sztorit.

yÉs most egy világ omlott össze bennem, mert hihetetlen hogy a szemembe így hazudik, pislogás nélkül . Ez felvetette bennem, hogy az évek alatt mi mindent hazudhatott még, és ezt el is mondtam. Hogy ez feledhető, csak vallja be, hogy bízhassak benne ezután is. De az istennek sem, és már nem beszélünk. Emiatt belekukkantottam a telójába, amíg fürdött(nem kódoljuk egymás előtt, de eddig nem tettem ilyet). Van egy párbeszéd egy sráccal, aki telefon-gonddal kapcs ír neki (páromnak ez a munkája). Közben beszélgetnek, szóba kerül egy sokkal korábbi diszkós napjuk, amire párom írja, h nem sokon múlt h akkor nem jöttek össze. Aztán tovább a teló téma. A hibára vonatkozóan írja párom h egyszer megnézi neki. Erre a srác egyből elviszi a kétértelmúség vonalára. yyNagyjából így:

-Megnézem neked.

-A telót?

-Azt. Mit kéne még?

-Meglátom mi akad a kezem ügyébe.

-Mire gondolsz?

-Hagyjuk, hülyeségre.

-Miért is?😁

-Mire nem gondolok😁

-Mire nem?😁

-Mindenre is😁

-Szétmegy a hátam

-Megmaszírozlak a telóért cserébe😁

-Nem érné meg, drága a javítás😁

-Akkor csak barátilag.

-Meglássuk😁


Ennyi, de a meglássuk az páromnál mindig igent jelent, legfőképp ha írásban kérdezem tőle pl. hogy ha este hazajön, van-e ledve szexelni.

Na, ettől paráztam be. Ez egy erős felkínálkozás? Kikezdett a hapsival?

Lányok, nálatok ez lehet az?



#megcsalás #flört #felkínálkozás
2021. jan. 9. 09:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Erről nekem is ez a véleményem.
2021. jan. 16. 07:40
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
28.vagyok ,félreértés elkerülése miatt el kell mondanom én nem mentegetem a párom,az lett volna a legjobb,ha feketén-fehéren kiderült volna a messengerből,hogy megcsal,akkor simán szakítok vele és kész.De nem derült ki.
2021. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Okés, értem. Azóta sem derült ki?
2021. jan. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Srácok, a messengerből nagyon durva dolgok derültek ki nálunk. Még azelőttről , hogy mi összejöttünk volna.
2021. jan. 21. 17:11
 35/37 anonim ***** válasza:
Szerintem mind kíváncsiak vagyunk a részletekre... miket találtál,ha szabad kérdezni?
2021. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
mik?
2021. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mit számít mi volt azelőtt,mielőtt összejöttetek volna? Akkor még nem ismert téged.
2021. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!