Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véletlen megcsaltam barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen megcsaltam barátnőm hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Nem akarom elveszíteni. Szerelmes vagyok. Mi a teendő ? 29 Férfi!

2021. jan. 17. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim válasza:
100%

Te igen bolond, együtt élsz egy lánnyal meg a barátnőddel, és a másik lányt aki nem a barátnőd azt lesmároltad?

More ebbű baj lesz

2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
95%
ajj ne vedd a szívedre, énis csóró vagyok, sőt lehet nálad jobban, mert nem egy csaj lakásában élek, hanem drága albérletben. de legalább nem csaltam és nem csalnék meg soha senkit.
2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
92%
Férfi?
2021. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé,mondd el, legyen gerinced, ha már eddig nem volt.
2021. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
82%

Minden hozzászólásában ad valami extra infót, amivel ront a helyzeten, innen látszik hogy troll. :)

Először csak megcsalta, de szereti. Utána már a másikat is szereti. Utána azért akar a csajjal maradni, mert nála lakik. Aztán a semmiből bedobja, hogy gyereket is terveznek.

Túl átlátszó, remélem kiszórakoztad magad.

2021. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ronthatnék már a helyzeten. Szeretem barátnőm mint írtam is véletlen történt 1alkalmi esetről van szó. Nála lakok,de a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Ha elolvasnád rendesen Kedves utolsó Annyit írtam Szóba került,Nem tervezve volt. Mellesleg végül eldöntöttem hogy nem mondom el neki. Jobb lesz így nekem is,neki is.
2021. jan. 17. 23:39
 37/61 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus mocsok férfi vagy te is...Meg sem lepődöm.
2021. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy véletlen.. Ebben nincs. Ezzel mentegeted magad, ahelyett, hogy őszinte lennél mindenkihez. Magadhoz is. Néhány múlva jön a következő kérdés, hogy “Véletlenül megint megcsaltam a barátnőmet mit tegyek?” A csóktól, a vetkőzésen, előjátékon át a behatolásig számos pillanat telik el, míg meggondolhatod magad. Te nem tetted, mert nem akartad. Ha igazán szeretnéd legyőzted volna azt a pillanatnyi vágyat.
2021. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
*néhány hónap múlva
2021. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod el neki?

Kívánom,hogy kamatostul kapd vissza ezeket az élettől te szerencsétlen

2021. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!