Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véletlen megcsaltam barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen megcsaltam barátnőm hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Nem akarom elveszíteni. Szerelmes vagyok. Mi a teendő ? 29 Férfi!

2021. jan. 17. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Én belátom a hibám.Nem mondom el.De! nem fogok többé beszélni a másik hölggyel
2021. jan. 18. 12:36
 42/61 anonim ***** válasza:
11%

😀😀😀


A kerdezőnek köszönet hogy most minden álszent feminista ki bírta élni magát hogy egy újabb mocsok férfi.


Most mindegyik azt gondolja magáról hogy ő milyen fajin ember és most jól megmondta.


A kérdező meg heréltesse ki magát, akassza fel, stb stb.

Még ennyi véresszájút....

2021. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feminizmus,hogy gusztustalan a megcsalás ha nő csinálja is az 🤦🏼‍♀️
2021. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim válasza:
14%
Véletlen nem lehet megcsalni senkit a hüség akarat kérdése. Amugy meg nincs ojan hogy hű pasi csak ojan aki lebukot meg ojan is aki nem. Xd
2021. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
16%
Mondd le a csajodnak. Ha nem hagy el, akkor tudni fogod, hogy máskor is megcsalhatod.
2021. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis ki fog derülni.Te meg mehetsz vissza anyádhoz.Szánalmas szerencsétlen lúzer.
2021. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:
100%
Egyet értek a 46 válaszolóval az igazság házhoz jár.. Xd
2021. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én vagyok a másik lány. De ha mégsem én lennék, akkor is csak azt tudom írni, hogy ne hülyítsd a másik lányt. Jobbat érdemel nálad, ahogy a párod is. Szerintem mind a kettőt felejtsd el, és talán pár év múlva nem köpöd le magadat. Én értem, hogy ha “ keveset kap otthon a patkány, akkor lyukról, lyukra járkál... na de még gyereket csinálni egy lánynak a lakása miatt, az szánalmas. A másik lány el sem tudom képzelni, mit lát benned.
2021. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:

Nem fog kiderülni ha rajtam múlik. Elfelejtem és megyek tovább. Ha elmondanám neki szakítana velem biztosan.. az nekem miért lenne jo?

Semmi köze a lakásnak, gyereknek ehhez mellesleg az meg jóval odébb van. Képzeld a másik lánnyal már nem beszélek Mellesleg nagyon “szerencsétlen” lehetek ha még mindig megvan barátnőm:) nem vagyok ra büszke, de már kissé sok ami itt megy.

2021. jan. 18. 21:24
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem fejér megyei-ek vagytok? Mert pont illik a leírásod, meg a szóhasználatod a srácra?😂 Nagyon komoly ember vagy amúgy. Sok ami itt megy? Mit vársz ha eleve egy provokatív kérdést teszel fel? Szerinted majd nem veri ki a biztosítékot, kérdező?
2021. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!