Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki kint dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kint dolgozik külföldön de a párja itthon van és ő kint megcsalja a párját az kiderülhet itthon?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe ez a kérdés mert múltkor egy lány ismerősöm mesélte hogy a párja kint dolgozott Németországban,hazajött és itthon elmondta a lánynak hogy kint lefeküdt egy másik lánnyal.Erre a lány szakított vele.De ha nem mondta volna el,a mai napig is együtt lehetnének?Nem derült volna ki?

2021. jan. 26. 00:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy kiderülhet, hanem az, h megcsaltad. Ha én igazán szeretek valakit, tisztelem, becsülöm, akkor nem csalom meg. Ha meg valamiért épp nincs szx vagy kevés, akkor ott a bal vagy a jobb kéz s nem kell magyarázkodni... Az meg nem érv, hogy a másik is bármikor megcsalhat. Max. nyitott kapcsolat. De akkor meg ne legyél tartósban és akkor fvel-fával kf.lhetsz. Ha bevallod a dolgot, még megbocsáthat a nőd, de a tüske akkor is benne marad. Ha meg nem, akkor az nem őszinte kapcsolat. Majd írd meg, hogy mi lett!
2021. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Am. xar a magány, de akkor előbb az itthoni kapcsit kellene lezárni és utána a kinti életben felépíteni egy tartósat, mert ennek így nem sok értelme van, ha az egyik itthon a másik meg kint..!
2021. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel azért mondta el hogy szakítsanak mert a távkapcsolat nem működik.
2021. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező....

“Ha megértő a lány azt mondja,jól van de még egy ilyen ne legyen.”

Akkor is ezt mondanád ha a lány csinálja ezt?

Szerintem ki lehet bírni :) ,hónapokról van szó nem évekről???!!!!

A te hibád hogy nem tudsz parancsolni a f..r..d...k. Uff

2021. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen embert nem tudnám emberszámba venni, Bocsi.

A szemébe sem tudnék nézni az ilyenek. Bocsi 2...

Neked csak a kézimunka való... Bocsi 3...

2021. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

" az enyhítő körülmény hogy nem itthon történt a megcsalás?"

Az megcsalás, ha nem feküdt le vele, hanem állva csinálták? Ez kb ugyanaz :D


"Kint voltam,magányos voltam,nem akartam,de megtörtént."

A párja itthon volt és lehetett ő is magányos, biztos adódott is neki lehetőség, de nem élt vele.


"Lehet a lány is megcsalta volna,ha ő lett volna kint.Nehéz kibírni szex nélkül."

Az szerintem mindegy, hogy kint vagy itthon.

A lány is ugyanakkora távolságra volt a sráctól, mint fordítva, így ő is lehetett magányos, de kibírta.

2021. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jött haza szexelni. A csajnak is hiányozhatott..Németo nem a világ vége.
2021. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz komoly kapcsolatot, ha képtelen vagy a hűségre? Téged nem zavar, hogy a barátnőd aki szeret, otthon vár, hiányzol neki, hazudsz és megcsalod?

Aki képtelen a hűségre, legyen nyitott kapcsolatban, nincs szükség megcsalásra, másik átverésére, megalázására, mindenki azzal szexel, akivel csak akar.

2021. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!