Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon rossz dolgot tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz dolgot tettem?

Figyelt kérdés

A fenti kérdés igazából nem kérdés, tudom, hogy igen. Két éve volt egy srác, akivel nagyon jó viszonyban voltunk, mindenről elbeszélgettünk, nagyon sokat is beszéltünk, stb., minden jó volt, és közös megegyezéssel, a párkapcsolat minden igénye nélkül többször lefeküdtünk. Aztán én felköltöztem Pestre, abba is hagytuk nyilván. Mostanában egy-két szót beszéltünk facebookon, és írta, hogy Pesten van, ha úgy van, fussunk össze, rég találkoztunk.

Teljesen random jött, vagyis nekem azóta nem volt a fejemben rz, meg mikor találkoztunk, eszembe sem jutott, és vonzalmat se éreztem, de lefeküdtünk. Tipikus tinidrámás, beszélgettünk, de olyan jó beszélgetés volt, rég beszélgettem ilyen jót, aztán nem tudom, ki, de megcsókolta a másikat, így indult. És olyan volt, mintha hazaértem volna. Komolyan. Tudtam, mit szeret, tudta, mit szeretek, valami teljességet (?) éreztem. És ő még kb két-három hónapja mondta, említette, hogy van barátnője, de sehol egy kép róla, róluk, szóval nem tudom, hogy állnak, de ez egész idő alatt eszembe sem jutott. Aztán már egy hete olyan erős bűntudatom van. És tudom, hogy el lehet hordani mindennek, borzalmasan érzem magam, hogy én voltam az, akivel megcsaltak valakit, hogy esetleg valakinek miattam rossz, miattam fáj. Lehet, hogy nem fog kiderülni, hogy személy szerint én vagyok, de mégis a tudat, hogy én okoztam ezt. De a fiú sem olyan, aki össze-vissza csalja a barátnőit, egy kedves, tisztelettudó stb., és szerintem ő is megbánta, de hát ez már mit sem ér.

Valakivel történt már hasonló? Mikor nem őt csalták, hanem ő csalt, vagy vele csaltak mást?

Én 22, a srác 25



2021. jan. 26. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem a te problémád. Te nem csaltál meg senkit. A másik felet meg nem is ismered. Simán lehet, még ha nem is túl valószínű, hogy náluk ez belefér. Vagy csak kamu-barátnő, mert ciki ha nincs.
2021. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Gondolkodás nélkül lefeküdni valakivel, csak mert ismered, aztán utólag gondolkodni eller rossz, igen.

És most próbálj meg azon gondolkodni, hogy milyen is az az ember, aki előre leszervez egy szexrandit, miközben barátnője van. Nem, nem tisztelettudó, egy utolsó görény.

2021. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze ezek után semmit nem ér a sok pozitív jelző, amit a fiú vonatkozásában írok, de ez nem egy szexrandinak indult. Nem találkoztunk régóta, az elején kínos is volt, elmeséltük, kivel mi történt azóta, bár inkább az én életem változott meg, arról kérdezgetett, és így jött az egész. De ja, sz@r vagyok, tudom
2021. jan. 26. 08:34
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Neked lehet, hogy nem szexrabdinak indult, de ne legyél naiv. Neki eleve ez volt a terve. Mivelhogy köztetek soha semmi más nem volt, csak szex.

Írt azóta?

2021. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, én nem sokra becsülöm azokat, akik belemásznak egy kapcsolatba. Lehet mondani, hogy a kapcsolatban élő fél hibája első körben, és ez így is van. Ellenben, ha ezalatt a beszélgetésben meg sem említette, az valószínűleg direkt volt.

Igen, hibáztál, jól jegyezd ezt meg, tanulj belőle, legközelebb legyél jobban észnél. De a végtelenségig ne ostorozd magad. Ebben a helyzetben maximálisan egyetértek abban, hogy nem te vagy a fő bűnös. Bármilyen jó érzéseket keltett benned a srác, azt bemocskolta ezzel. Jobban jársz, ha lezárod vele az ismerettséget. Valószínűleg sok drámától kíméled meg magad.

2021. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írt amúgy, a lényeg az volt, hogy sajnálja, hogy megtörtént ez, mert ezzel engem hoz hülye helyzetbe, szünetet kért a barátnőjétől, mert össze van zavarodva. Mi mindig rosszkor találtuk meg egymást, mikor mi beszélgettünk (de nem volt köztünk semmi) akkor nekem barátom volt, neki senkije, most pedig fordítva. Azt írta, hogy ami anno volt, az több volt neki, mint szexkapcsolat, de látta, hogy nekem nem, emiatt hagyta, de mikor itt volt, akkor úgy érezte, hogy már régóta együtt vagyunk, és úgy beszélgetünk, és amiatt kért szünetet, hogy letisztuljon a kép, és rájöjjön, hogy ki iránt és mit érez, de mindenképp megmondja a barátnőjének, hogy mi volt.
2021. jan. 26. 09:14
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne zavartasd magad emiatt, a barátnője, ha van egy kis esze, elmenekül ettől a derék atyafitól, és szerezhet magának egy rendes párkapcsolatot, ti meg maradjatok meg egymásnak, mert akikben hasonlóképp ilyen kevés tartás van, azok nyugodtan horgonyozzanak csak le egymás mellett, és ne rendes embereket tegyenek tönkre.
2021. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyzetben lennék, hogy megcsalnak, nyilván haragudnék a nőre is. De csak azért, mert ilyen helyzetben nehéz elfogadni, hogy a párod, akit szerettél, akiben bíztál az megtette ezt veled. Szerintem inkább a pasi a ludas. Nem írkálok az egykori szexpartneremnek, ha kapcsolatban vagyok.
2021. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
A megcsalasban, ami vagy az volt, vagy nem, abban tul nagy felelosseged nincs. Ellenben igencsak tudat nelkuli, felszines ribinek kell lenni ahhoz, hogy lefekudj valakivel, mert ugy alakult. Nem kell egy csoktol hanyatt esni, majd amneziaba sullyedni. Felelossegharitas. Ezt azert illik kinoni a felnottkorra. Tinilanyok viselkednek igy.
2021. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valóban szexkapcsolat volt, de nem indult annak. Nem beszéltük meg az elején, hogy az lesz, de vonzódtunk egymáshoz, viszont én akkoriban szakítottam, és nem akartam újra,viszonylag hamar belekezdeni egy újba, és ő sem akart, vagy nem körvonalazódott benne. És nem sok alkalomról beszélünk. Volt köztünk valami, ami mindkettőnk részéről több volt, mint barátság, de kevesebb, mint a nagybetűs szerelem, biztos mindenkinél vagy sokaknál volt már a tipikus rossz időzítés. És nem egy csóktól estem hanyatt, én ugyanúgy kedveltem, szerettem őta régi kapcsolatunk többről szólt, mint pusztán szex, de én költöztem, őt kötötte a munkája, stb, szóval ez bonyolultabb annál, mint amit fentebb egy bekezdésben leírtam. Persze egyetértek mindenkivel, ezt sem az én, sem az ő részéről nem így kellett volna csinálni
2021. jan. 26. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!