Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan ,aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ,aki tényleg megbánta a megcsalást?Vagy ez csak egy szöveg ,mert a másik ezt akarja hallani és dolgozik a lelkiismeret ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy bánja, azt bánja hogy nem volt óvatosabb és lebukott.
2021. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt gondolom én is.
2021. febr. 4. 20:15
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom 😔 Az sem mindegy hogy egyszeri alkalom vagy hónapokig hazudozott. Lebukás után meg a csillagokat is lehazudják


1#

2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem van ilyen. Aki életében először elcseszi, nem rendszeresen, hanem egy alkalommal teszi, az szerintem megbánhatja, tanulhat belőle, és a következő partnerével már nem teszi meg.
2021. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező nem a következő partner.
2021. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon bánom, ezért sem mondtam el soha a férjemnek. Többet nem tettem ilyet.
2021. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Exem valahogy ugy mesélte el a megcsalását (korábbi párját hagyta el igy, fiatalon válalltak gyereket stb es szerelmes is volt megcsalas miatt minden tonkrement), szoval azt mesélte hogy nagyon szerette a párját de volt egy csak akivel összegabalyodtak spontán és olyan férfi ösztönöket ebresztett fel benne amiről nem is tzdta hogy létezik, teljesen iameretlen volt mintha előtört volna belőle valami állat, annak képtelen lett volna nemet mondani)


Es sajnálja a párját családját hogy elveszitette, nagy volt az ára, de kegyetlenül jó volt. Kihagyhatatlan.


Kb mint amikor egy szűz kisfiu először van nővel. Nekem igy jött le valahogy.


Általában az árát bánják csak. Nem magát a megcsalást.

2021. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Az sem mindegy hogy lebukott vagy ő mondta el. Ha elmondtad akkor lehet némi remény, de ha úgy bukott le, akkor ki tudja hogy meddig nézett volna még hülyének.
2021. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
*volt egy csaj akivel összegabalyodott spontán
2021. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Természetesen bukott ,mert azt szerette volna ha soha nem derül ki. Szerintem nem utólag kell bánni.Egytől egyig mindenkinek adódik alkalom a rohadt megcsalásra ,mégis tisztelem a másikat ,meg egyáltalán szeretem ,hogy ezt ne. Nem utólag kell sírni és megnehezíteni. Egyszerűen nem tudom elhinni ,hogy ezt megbánta .
2021. febr. 4. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!