Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számít egy házasságban hűtlens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy házasságban hűtlenség kiderülésekor, hogy egyszeri vagy rendszeres, illetve ő mondta el vagy lebukott? Milyen esetben érdemes "megbocsájtani"?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jav* újra és újra meg fogja tenni.
2021. febr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy gondoltam h már egy csók is teljesen megbocsáthatatlan és soha többet nem akarom látni az illetőt de egy tini szerelem és egy házasság + ház + három gyerek stb kapcsolat pl már más tészta. Nem mondom h már nem így gondolom de ha 20 év házasság után egy hullámvölgy hevében megtörténne lehet h le se sz*rnám és nem dobnám el több tíz év munkáját ezért. Szóval egyénfüggő is meg sok sok körülménytől is függ amiről is nem esett szó.
2021. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Nálam a hűtlenség minden egyéb körülménytől függetlenül ha nem is váló, de távolságot tartó ok lenne. Számomra elviselhetetlen. Ha egyszer megtörténik, többször is. Ha elmondja, akkor köszi hogy őszinte voltál és ne is lássalak többet. Ha én jövök rá, akkor mekkora szemét vagy és ne is lássalak többet
2021. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hogyan derül ki. Olyan fájdalmat okoz ami miatt teljesen megbocsájthatatlanná válik ez.
2022. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

#12: Ez az egy hozzászólás tükröz olyan hozzáállást, mintha felnőtt írta volna... A többi meg olyan, mintha 15 éves lánykák két romantikus regény elolvasása között az életről filóznának. Egy jó kapcsolat, házasság teszi teljessé az életet. Szar ügy, ha ebbe belecsúszik egy félreqrás, és a megcsalt társ nem hiszem, hogy el tudja felejteni. De hazavágni egy amúgy viszonylag jól működő kapcsolatot/házasságot nagy felelőtlenség. El lehet dönteni, hogy megbocsájtunk-e egy EGYSZERI botlást, vagy fejest ugrunk az életbe, kidobjuk a hűtlent, szétverünk egy családot, csonkacsaládban nő fel a gyermekünk, esetleg más neveli helyettünk, csak mert mi "büszkék" vagyunk... És közel sem biztos, hogy találunk még egy olyan embert, akivel legalább ennyire teljes lesz az életünk. Nem tagadom, az az ideális, és kívánatos, ha a párok hűek egymáshoz. De esendő, és gyarló emberek vagyunk, akiket csábít a tiltott gyümölcs, buja vágyak hajtanak, és kíváncsi a természetünk. Nem mindenkinek példaértékű az önfegyelme, és azt se felejtsétek, hogy mióta világ a világ, az emberek botladoznak benne.


"Az vesse rá az első követ..."

2022. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

14-es vagyok.

Kedves 15. Valószínűleg soha az életben nem voltál még ilyen helyzetben. Tudnék mesélni neked kiscsillag. Mindegy mit raktatok össze. Olyan önutálat alakul ki az emberben, hogy ember maradjon a talpán ha az a kapcsokalatban normális ember tud újra lenni egyáltalán a másikhoz. Az amikor ránézni nem bírsz, mellé feküdni a hányinger kerülget, az intimitàst meg hagyjuk is szerintem. Egy ilyen kapcsolatban benne maradni az az ami egyszerűen max a megalkuvásról szól. Mert az anyagiak kellenek. Szembe köpném magam ha így kellene tennem. Büszkén újra csinálni egyedül mindent és megy az élet. Még gyerekkel együtt is.

2022. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Ne kiscsillagozzál már, 48 éves férfi vagyok, 25 éve egy elég jó házasságban élünk, amiben nem volt megcsalás. Téged megcsaltak? Gondolkodj rajta, miért van ez így? Ha te nem tennéd mérlegre 25 év után, hanem belevágnál egyedül, tőlem csináld. Remélem nem kerülünk ilyen helyzetbe, de ha megtörténne, én el fogok gondolkodni.
2022. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképpen kihajítanám, amellett hogy úgy gondolom hogy az egyszeri botlás különbözik a hosszan tartó átveréstől, a következmény ugyanaz. Az meg hogy elmondja vagy lebukott, nem számít. Ki a szeméttel 👉🚪
2022. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
19%
Gondolkodj rajta nyugodtan , bár reméljük soha nem lesz ilyen pillanat. Szerintem ne oktass arról, hogy min kéne elgondolkodnom! Egy. Kettő amíg nem vagy tisztàban azzal, hogy kinek, miért szólsz be addig kicsit jobb lenne csőndben, elgondolkodnod azon amit olvastál. Oké? Miért? Pl kimondta neked azt, hogy egyedül vagyok? Kimondta neked azt is, hogy mennyi idő után szakítottam a megcsalások miatt is és, hogy mennyi ideje vagyok együtt azzal akivel vagyok? Te szemrehányàst teszel úgy, hogy azt se tudod mit beszélsz?! Jelentem hosszú kapcsolatot rúgtam a picsába és azt is hogy máshoz mentem hozzá ferjül akivel szintén régóta vagyunk együtt és nincs csalás itt sem. Ha lesz, rúg picsán és szakad gatya és meztelen seggel újra kezedem az életem. ;) Ja és tudod miért? Hogy a lelkem neg akár a gyerekemé ne sérüljön.
2022. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!