Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak a volt párom kívánom úgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a volt párom kívánom úgy?

Figyelt kérdés

1 éve külön vagyunk volt párommal. ..ezalatt elég sok lanyal voltam(26eves srac vagyok)

Sajnos kezdtem már azon aggódni, hogy impotens kezdek lenni mert hiába voltam nagyon csinos lányokkal....valamiért nem olyan volt...nem kívántam úgy....nem akartam másnap reggel még egy menetet....sőt az nem este se akartam....

Az elmúlt időben újra osszefekudtem az exemmel..és rájöttem nincs semmi bajom...3menet egy éjszaka alatt lazán vele...

Lehetséges, hogy nem kívánok más nőt csak az exemet ?



2021. febr. 7. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Fura dolog ez a kémia, mi?
2021. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Átérzem kérdező. Egy barátommal volt igazi a szex. A többi csak szánalmas próbálkozás volt, amikkel inkább fel is hagytam mostanára. Ha vele nem lehetek, nem leszek senkivel.
2021. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Oldjátok meg a kapcsolatotokat, még működhet.:)
2021. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kerjoz ***** válasza:
az igen ha csak ugy belementetek az ex szel a sexbe :D
2021. febr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon bonyolult a mi kapcsolatunk sajnos.

Egyszer O bassza el egyszer én..

2021. febr. 8. 09:39
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyszer O a makacs..hogy csak azért se..jövünk össze nem fog működni...egyszer én.

Amikor O nyit akkor én zárkozom el...

Amikor én keresem én nyitok akkor még ő..

Sajnos erről szólt az elmúlt idoszakunk...

De most, ha vissza kapnám....felterennek mindent és őszintén odaadóan szeretném.

2021. febr. 8. 09:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ezt, hogy felreteszed a büszkeseged, makacsságod, neked o kell.:)
2021. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

elmondtam, hogy hibáztam.. sajnos ..

de most ő húzza az agyam...

2021. febr. 9. 00:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel 💪🏻
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De feladom ..kénytelen vagyok..

Mindenért csak én vagyok a hibás mint mindig...O tökéletes ...ami valójában korant sem igaz.. de nekem így is oca világ közepe. De elengedem.

2021. febr. 10. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!