Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kivanom annyira a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom annyira a parom?

Figyelt kérdés

Igaz, lehetosegunk sincs hogy sokat legyunk egyutt , de nem annyira kivanom vele. Volt egy para szitunk hogy a gumi lecsuszott es bennem mardt, azota nagyon felek.

Nem tudom hogy a kapcsolatunk lapos vagy csak a felelem miatt nem tudom elvezni.


2020. nov. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vele vagy a szexet? Ha a szexet akkor Szerintem csak a félelem. Nekem néha ilyen felfázásszerű tüneteim voltak régen szex után és én is ódzkodtam a szextől, mindig bennem volt a félelem hogy szarul leszek másnap, de aztán orvosolták a problémát és azóta már nem izgulok ezen és a kedvem is visszatért! :) Ha viszont kívánod a szexet csak nem vele, akkor probléma van és az egyetlen megoldás hogy szakítotok. Ez sem neked sem neki nem jó.
2020. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elozo kapcsolataimban kivantam a szexet es a legelejen vele is kivantam. Meg mindig jo es elvezem de magamtol nem kezdemenyeznem... igaz, o nagyon akarja mindig ...
2020. nov. 16. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyomást helyez rád? Lehet az zavar hogy mindig akarja?

Amúgy olvass utána a vágycsökkenésnek, az akkor van amikor Te nem kezdeményeznél, nehezedre esik elkezdeni, macerának éled meg, de igazából mikor már benne vagy akkor minden jó.

2020. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mind a ketten a szuleinkkel elunk, ezert nehez osszehozni az egyuttletet. A kapcsolat elejen kocsiban estunk egymasnak stb. Szoval volt boven adrenalin meg minden. Most is akarna kocsiban de en mar nem merem. (Majd egy evig jartunk aztan szetmentunk melo miatt es az utana valo kapcsolatomban megallitott a rendor es majdnem lebuktunk szoval felek)

De mar eleve nem kivanom annyira mint anno. 1 honapja kezdtunk ismet jarni.

2020. nov. 16. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!