Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalások hogy derülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalások hogy derülnek ki? (Ha mindketten tartják a szájukat?)

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 12:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ès nincs videó vagy beszèlgetès kiszivárgás?
2021. febr. 12. 12:03
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Sok barom a saját e-mail-ét, saját mobilját használja.

Meg eleve olyan hülyék, hogy melóhelyen, baráti társaságban, rokonságban ismerkednek.

2021. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Véletlenül meglátja őket valaki, vagy a megcsalt fél gyanút fog, és belenéz a mecsaló telefonjába, nyomoz utána. Az én esetemben teljesen véletlenül bukott le a párom, az autó kesztyűtartójában maradt egy hotelszoba számla. Akkor már egy éve együtt voltak, mégsem vettem észre semmit.
2021. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Azesetben, amit leírtál, elég nehezen. Max ilyen ráutaló jelek maradhatnak, minthogy pl. a fiú lakásán voltak, amíg a fiú barátnője dolgozott, és a csaj otthagyta valami cuccát, vagy egy másik példa: igaz, hogy nem szivárog ki beszélgetés, DE a csaj észre veszi, hogy a pasija egyre többet beszélget/chatel valaki mással stb. Igazából elég sok árulkodó jel lehet.
2021. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Attol fuggetlenul hogy nincs pl. beszelgetes kiszivargas elobb vagy utobb lesznek gyanus jelek. Pl a parod feltunoen rejtegeti a telefonjat, nem akarja, hogy rajtakapd, vagy pl Megerzed rajta a noi parfum illatat, hajszalak stb.
2021. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

4.-nek.


De ki viszi haza a szeretőt??? ALAP, hogy nem szabad!


Én férfiként ezt már 20 éves koromra megtanultam a MILF barátnőimtől, de sajna a mai fiúk/lányok nem mernek MILF-ezni.

2021. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Rossz szineszek, es az arcukrol lesir, hogy titkolnak valamit.
2021. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Előbb-utóbb gyanús lesz a dolog és akkor a telefon átnézésekor bukik is a dolog.
2021. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

- konkrétan fizikai lebukás (azért a legtöbb viszony nem szigorúan 4 fal között szokott történni, vagy ha igen, akkor is oda kell vhogy menni... az nyilván gyanús, ha a megcsalt fél vagy az egyik ismerősük meglátja, hogy egy random házhoz megy, leparkol a megcsaló fél, mikor úgy tudják, hogy munkában van, és a munkahelye nem azon a környéken van... de simán lebukhatnak étteremben, utcán is

sőt, a hülyébbek... hát olyat is mesélt nekem egy ismerősöm, aki szervezőként dolgozott tévéműsor felvételen, hogy volt, aki úgy bukott le, hogy hülye módon a szeretőt vitte el egy talkshow felvételére, és látta a megcsalt feleség a tévében a férjét egy random nő mellett nevetgélve)

- sokan nem ügyelnek tényleg arra, hogy honnan üzengetnek egymásnak, nem törlik a bejegyzéseiket, nyilvánosan egymás ismerősei facebookon, instán stb. és lájkolgatják egymást... telefont nem zárják le, és látja pl. a megcsalt fél, hogy a Tinderről érkezett vmi értesítés vagy vmi SMS egy nőtől, akinek a neve a számára nem ismerős; elfelejt kijelentkezni az ilyen-olyan fiókjából és kikapcsolni a gépet

- kisebb-nagyobb fizikai jelek - nem túl alaposak a légyott után... pl. más nő/férfi parfümjének az illata, lakásban ott hagyott telefon / alsónemű / zokni, más színű hajszálak... persze ezek nem feltétlenül 100%-ig bizonyítékok, de ha vki annak veszi őket, és lehordja a másikat, sokan nem annyira okosak/sunyik, hogy megpróbálják megmagyarázni vhogy, vagy annyira lesokkolja, hogy lebuktak, hogy bevallják

- ha közös kasszán vannak, bankszámlakivonaton gyanús elemek (ajándéktárgyak még hagyján, mert lehet, hogy titokban neki vett dolgokat... kivéve, ha viszonylag régebbi a tétel, és nem a megcsalt fél kapta meg... de pl. éttermi számla, romantikázós programról számla, sarkított példaként pl. lehet szexshopos számla, szexi fehérnemű)

- telefon dugdosása gyanút kelt

- óvszer a megcsalónál / otthon, mikor nem óvszerrel védekeznek a kapcsolatban

- hirtelen elkezd az egyikük sokkal jobban adni magára, mint a kapcsolatban, és nincs rá más logikus ok (pl. nem új puccos munkahelyre megy, nem egy kiadós témába illő vita után próbál meg újra tetszeni a párjának)

2021. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát én saját tapasztalatot tudok mondani.

1. Megváltozott a volt barátom viselkedése. Eltűnt hosszú időkre, volt, hogy egy egész hétvégére ("továbbképzés"). Telefondugdosás, rideg lett velem, nem fogta meg a kezem utcán, nem adott csókot, mindenen kiakadt, egyszóval idegesítettem. Illetve volt, hogy az apukája meg egy műsik családtagja elszólták magukat, mert ők tudtak róla. Vagy pl. a párom egy hétre elment valahova kirándulni, és amikor egy családtagja kérdezte, hogy merre járt, nem tudott rá válaszolni.

2. Ő volt féltékeny rám, ha partizni mentem.

3. Aztán nekem voltak tárgyak is, pl. női ruhadarab a házban, és közös kép a lánnyal, meg szerelmeslevél a lánytól, szóval ilyeneken bukott meg, de ha ezeket nem nézzük, ahogy kérdezted, akkor a viselkedése ömagában árulkodó volt.

2021. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!