Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes visszamenni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes visszamenni olyan kapcsolatba, ahol meg lettem csalva?

Figyelt kérdés

Több évig voltunk együtt, több alkalomról tudok, hogy megcsalt. Megváltozhat egy ilyen ember ? Mindenki azt tanácsolja, hogy ne menjek bele megint, aki egyszer csaló volt az is marad ?

De azt tudom hogy szeret, mégha fura, hülye módon is, mindig éreztem, és én is szeretem.


2021. febr. 15. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Persze, ha te élvezed, ha a hátad mögött csinálja a párod.....

2021. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Össze fog szedni valami nemi betegséget és téged is megfertőz.
2021. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

NEM!


Persze, ha azt akarod, hogy újra megcsaljanak, akor igen.

2021. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Hallottam egy pár ilyen kapcsolatról.

Amikről én tudok ott nem változtak a dolgok, csak kidobás után jött rá adott fél, hogy mit is veszített.

Onnan meg gyakorlatilag lehetetlen visszahozni.

2021. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

"aki egyszer csaló volt az is marad"


A függőségekre igaz, hogy a függő mindig függő marad, csak van aki megtanulja kezelni, és nem iszik/szív/szúr/játszik. Amit lehet tudni a volt partneredről, hogy a hajlandóság adott. Ebben a formában valóban "csaló marad".


Ugyanakkor ahogy az alkoholista is abba tudja hagyni az ivást, a korábbi többszörös megcsaló is tud hűséges lenni. Ebből a valódi kérdés nem az, hogy meg tud e változni, hanem az, hogy tudja e, hogyan kell, és ha tudja, hajlandó e megtenni.


Amiért mindenki lebeszél, az az a tapasztalat, hogy általában az emberek úgy működnek, hogy egy adott pillanatban elszánják magukat a változásra, de a megcsaláson kívül mindent ugyanúgy csinálnak. Márpedig ez olyan dolog, hogy hiába akarok más képet festeni, ha ugyanazokat a vonalakat húzom nap mint nap, előbb utóbb pontosan ugyanazt a képet kapom, mint korábban.


Én személy szerint láttam már megcsalás után helyrejönni párkapcsolatot ugyanúgy, mint megcsalásban kezdődő kapcsolatot megcsalással véget érni. A pasidról viszont nem tudok nyilatkozni, lehet mindkettő.

2021. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mennék. Az ilyen sosem fog csomót kötni a nemi szervére senki kedvéért. A legtöbb megcsalás csak a változatosság igénye miatt történik, érthető, elfogadható ok sosincs rá. Azon meg ideje elgondolkodni, hogy tulajdonképpen mit is szeretsz rajta ennyire. Egy ilyen embert nem lehet szeretni, max. kapcsolatfüggőség miatt ragaszkodsz hozzá.
2021. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Persze, foleg ha piros az orrod es sokat nevetsz. A magadfajta bohocoknak ez jol all
2021. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, a hármas nem opció? Ha már erőltetnéd a kapcsolatot, akkor hozd ki belőle a legtöbbet. Ő nem fog lemondani max ideiglenesen más nőkről. Viszont ha szereted, akkor érdemes belemenni a hármasba, így te is megkapod a pasasg, és ő is betelhet mással melletted.
2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban a kapcsolatban, tehát amellett, akit többször megcsalt nem képes változni. Más mellett igen, de melletted nem. Ha visszamész hozzá gyakorlatilag engedélyt adsz, hogy ugyanúgy megteheti, úgyis visszamész hozzá / vele maradsz.
2021. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!