Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes visszamenni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes visszamenni olyan kapcsolatba, ahol meg lettem csalva?

Figyelt kérdés

Több évig voltunk együtt, több alkalomról tudok, hogy megcsalt. Megváltozhat egy ilyen ember ? Mindenki azt tanácsolja, hogy ne menjek bele megint, aki egyszer csaló volt az is marad ?

De azt tudom hogy szeret, mégha fura, hülye módon is, mindig éreztem, és én is szeretem.


2021. febr. 15. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Nem változik meg.
2021. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
26%
Adj neki esélyt, már holnap hívd fel. Azért írom ezt mert én is kidobtam a szerelmem, megcsalásféleség miatt, féltékenykedtem megmérgezte az életem, aztán a mai napig sem tudom, hogy volt e alapja vagy sem. Kidobtam és Ő nem könyörögte vissza magát, és én sem hívtam vissza. Belebetegedtem szinte. Engem tacsra vágott 2 évre mire "kihevertem". Aztán évekkel később találkoztunk egy falunapon, és ott mondta el, hogy még sohasem sírt nő miatt, csak amikor én kidobtam... Sajnáltam, de nem léptem akkor sem, (nem is léphettem már mással voltam) pedig tudom Ő volt a nagy Ő. Sosem tudom meg mi lett volna ha....Félre a büszkeséggel, túl rövid az élet!
2021. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezen most nagyon jót nevettem..
2021. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!