Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ilyen formában belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen formában belemennétek az ismerkedésbe? 100km távolság van köztünk, félúton szeretne találkozni.

Figyelt kérdés
Szóval, 100 km távolság van köztünk. A pasi 35, én 25 éves vagyok, mindkettönknek van autója. Azt szeretné, hogy félútban találkozzunk. Én igazábol ebben még picit régimódi vagyok, mivel szeretem, ha a pasi bizonyít, föleg elsö találkozón, szerintem jöjjön el ö. Legalább elsö pár találkozón. Utána már nemgond, én is simán elmegyek :) De állandóan azt mondogatja, hogy elsö találkozás alkalmával, így lenne a korrekt, a felút, és ha utána szimpi leszek, akkor akármennyi kilométert megtenne értem. Bár én ezt nemhinném, ha az elsö talin nemképes eljönni, pont amikor bizonyítania kellene. Sokat beszélünk telefonon, mondta is hogy kedvel, és hogy tök jó, hogy ilyen normálisan eltudunk beszélgetni, meg céltudatos vagyok ilyen fiatalon, stb. De akkor meg mi gátolja, hogy eljöjjön? Nem értem. Annyira elvette a kedvem az egésztöl. Mit gondoltok? Tényleg korrekt ez így? 25/N
2019. jan. 9. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

tudd be annak, hogy párszor megszívta..

ha utána is garasoskodik akkor majd nem folytatjátok azt ennyi

2019. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Mit kéne bizonyítanotok? Első körben, hogy azok vagytok, akinek mondjátok magatokat és, hogy tényleg megjelentek a randin, nem nyögitek be az utolsó pillanatban, hogy bocsi. Teljesen korrekt a fele út, különösen, hogy mindkettőtöknek van kocsija.
2019. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Furcsák a férfiak. Tudok olyanról, aki majd 200 kilómétert leautózott azért hogy lefektessen egy csajt (egyéjszakás) de amikor ismerkedésről, a jövőről van szó, már nem ilyen lelkesek. Érdekes értékrend.

Ja, amúgy én nem hiszek a távkapcsolatokban, voltam benne, csak a problémák tolódtak ki későbbre. Nem mennék bele a helyedben, és nem azért mert félúton akar találkozni, végülis egyenlőség van meg hasonlók.

2019. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem volt barátom akivel szintén 100 km volt köztünk, és sosem problémázott. Volt olyan is, hogy eljött értem és elvitt magához. nem mondta sose, hogy gyere el, mégha ottalvásról volt szó akkor sem. Nekem ezért fura ez. Jaj, és nem a távolság miatt lett vége, mert ha mindkét embernek van autója, 100km nem a világ vége :)
2019. jan. 9. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is teljesen oké, hogy félúton találkoztok.

Mindkettőtöknek autója van, így nem értem a kérdést sem... Nem azt kérte, hogy tömegközlekedj A-B helyszín között, egyszerűen vezetned kéne 50 km-t, ahogy ő is teszi.

2019. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

35 éves, nem egy tini fiú. Egy férfi attól férfi hogy pont az első találkozón kell hogy megmutassa milyen úriember! Pontozzatok le.... ha bármilyen alkalomból találkoztam nővel, elmentem érte kocsival és saját pénzemből hoztam vittem, pluszban még a kaját se hagytam hogy fizesse.


Ha annyira sajnálja a pénzt a találkozóra akkor fél távra se költsön, maradjon otthon, te meg keress hozzád korban is illő srácot, aki nem sajnál 5ezer forintot benzinre.

2019. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam alap hogy odamegyek. Bármennyi km is az út.

Hacsak a hölgy nem javasolja másképp.

F36

2019. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Most kapaszkodj meg, mikor legelőször találkoztam a párommal, én mentem fel Budapestre. Autónk egyikünknek sincs. Én egy kis faluban lakom ahol kocsmán kívül nincs semmi. Ő mondta, hogy jön, és majd csinálunk valamit, de mondtam, hogy hozzánk elsőnek tuti nem jöhet el senki, ahhoz bizalom kell hogy valakit beengedjek az otthonukba. Így felajánlottam, hogy inkább megyek én. 100 km, 1 óra vonattal, nem sok.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem ezen kellene múlnia, hogy ki megy kihez. Az ő indokai is teljesen helyt állóak. Neked is ugyan annyi őt lenyűgözni egyébként, mint neki téged ;) szóval csak azért elvárni hogy ő menjen, mert te vagy a nő, és az előző párod ment érted meg stb...

2019. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6-os, 7-es válaszoló, teljesen egyetértek veletek.

8-as, én sem haza akarnám vinni. megértem ha te ilyen ötlettel álltál elö, de látod, nálatok is elöször a pasi akart menni hozzád :)) lehet teljesen másképp néznéd a helyzetet, ha egyböl ö mondta volna, hogy na akkor gyere Pestre

2019. jan. 9. 11:31
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
De az megint más lett volna, meg az, hogy felajánlja hogy félúton találkozzunk, abba is bele mentem volna.
2019. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!