Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha kiderülne, hogy a párotok többször is megcsalt ugyan azzal a nővel? És a csaj is tudta, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 00:31
1 2
 1/11 Angel3000 ***** válasza:
16%
Kedves kérdezô! A nôt venném elô,- elbeszélgetnék vele!
2021. márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, ilyenkor mindenki egyből a másikat támadja, de én első körben magamba néznék: Miért egy ilyen embert választottam? Mit nem adtam meg neki? Hogy nem vettem észre, hogy mással van?
2021. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
2 áll a vásár...
2021. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen szakítanék a párommal. A nő nem érdekelne, nem ő volt a csaló.
2021. márc. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen a csajt gyűlölném srác maradhat.


Ja nem. Dobnám a francba miután megkaptam a válaszaim amik segítenek kicsit, hogy lezárjam.

Legyek már valakinek annyira fontos s becsüljön, hogy nem kavar mással. Jó ez nekem ? Nem. Változna valaki aki folyton megcsalt? Nem. Akkor mindig csak ezt kapnám? Valószínűleg.

Nem jó kilátások.

2021. márc. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

#2 A kapcsolat kihűltéért mindkét fél felelős lehet, az aljas patkány viselkedésért, ami a megcsalás viszont kizárólag a csalfa.

Ha nem tetszik valami akkor kommunikálj, vagy szakíts.


Kérdező, szerintem te is tudod, hogy mi jön most. Ilyet teljesen magatok mögött hagyni nem lehet, és nem is érdemes. Jó sok időt spórolsz magadnak azzal, ha már most szakítasz, és nem erőltetitek ezt az egészet. Mert még ha meg is lenne benned a szándék az együttmaradásra, gondolj bele, milyen lesz a következő években akarva, akaratlanul minden miatt gyanakodni, bizalmatlankodni.


Ami meg a lányt illeti, nem tudom, hogy miért számít, hogy tudta-e, hogy te létezel. Egyetlen egy ember fogadott neked hűséget, amihez tartania kellett volna magát, ez pedig nem a lány, hanem a párod.

Vagy esetleg barátnők vagytok?

2021. márc. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi ez a sok megcsalos kérdés mostanában?

Vennék neki gumit meg törlőkendőt és elkérném a haverja számát.

Kb ennyit tennék.

2021. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Amint megtudom, hogy valaki megcsalt, kibszom az életemből és mindent tönkrebszok, amire csak ráhatásom van
2021. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Paprikáskrumplit,az a kedvence.
2021. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék a párommal természetesen. A nő nem érdekelne, kígyónak tartanám de végülis semmi közünk egymáshoz.
2021. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!