Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha sejtenètek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha sejtenètek, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Pár hete azt vettem észre, hogy a ház elè jár le cigizni estènkènt, holott az erkélyen szokott. Rengeteget posztol azóta Facebookra, ami szintén nem volt szokása. Kijelzővel lefelé teszi le a telefont. Távolság tartó lett. Nem akarok kutatni, nyomozni, egyszerűen tudni ha hülyének akar nézni. Úgy, érzem ennyit megèrdemlek. Ha van valakije zárjuk le és kész. Szeretem, és nagyon nehéz lenne, de jobb mint ha hónapok után derülne ki. De nem hajlandó beszélni velem erről. Mérges lesz, mert szerinte ez gyanúsítgatàs, és neki tiszta a lelkiismerete. Sajnos kirúgták pár hete, azóta ilyen furcsa. Amíg én dolgozom, egész nap a várost járja, és ekkor nem elérhető. Állítása szerint biciklizik. Korábban ez sem fordult soha elő. Mintha szöges ellentète lenne önmagának. Arról nem is beszélve, hogy mennyire ügyel, hogy semmilyen jelszót ne lássak. Nem tudom kezelni a helyzetet, a titkokat, ezt a hidegsèget. De beszélni sem lehet vele. Mit tennétek?

2021. márc. 6. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén? Kidobnám.

Csak azért mert pont úgy viselkedik, mint akinek vaj van a füle mögött.

2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Én is kitenném, már az elég lenne hogy nem bízok benne.
2021. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Tudom a legutolsó dolog amit én javaslok. Én se vagyok erre a legbüszkébb ,de nekem mindig így derült ki a megcsalás ha sejtettem...


Megnéztem a telefonját. " Hiányzik a csókod a harapásod, jó volt veled" na ezeket félreérteni nem lehet



Ehhez az kell, hogy tudd a jelszót persze.


Ha nem kérj meg valakit, hogy flörtöljön vele..



Viszont mellette is tudok szólni, mert engem is kirúgtak és én is biciklizek, engem se lehet elérni. Pusztán azért mert akkor csak a tekerésre figyelek, gondolkozok hova menjek, mit csináljak mi van ha nem lesz munkám.


Jobb idő van valszeg azért megy le, meg kicsit lásson embereket ne csak a négy falat.


Hülyeség amit javaslok,de előbb kutakodj,győzödj meg. Ha nincs baj akkor észre se vette.

2021. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Mit tehet a sejt, aki mit se sejt?
2021. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezek elég egyértelmű jelek. :(

Ha nem lenne semmi susmus a dologban, simán odaadná ilyenkor a telefonját magától, hogy nyugodtan nézd meg,nem pedig ingerültté válna...

Mióta vagytok együtt egyébként?

2021. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
S nem lehet az, hogy kirugtak a munkajabol es nem kapja a helyet? Max lehet h csettelget, de szerintem a legtobb ferfit jobban megviseli a penzugyi gond
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó idő lesz talán...menjél le vele cigizni. Mond hogy jól esik kicsit 4 fal közűl kimenni.
2021. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Lassan 4 éve. 3 éve élünk együtt.

Igen, nekem is megfordult a fejemben, hogy "csupán" a stressz. De mégis olyan más velem. Ha nem sikerül őszintén megbeszèlni a problémát, akkor ha megcsal ha nem, szakítás lesz a vége. Meg sem hallgat bármiről is legyen szó. Illetve ha segíteni szeretnék bármiben, vagy csak beszélgetni , ingerült és mérges lesz. Konkrétan hozzá sem szòlhatok, mert csúnyán reagál. Rá ez nem volt jellemző soha. Igen, érthető ha valaki sportolás közben nem szereti ha zavarják, hozzá teszem csak akkor hívom ilyenkor ha muszáj, de mostanában bármikor hívom, kinyomja a telefont.

2021. márc. 6. 22:04
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Tekerés közben kinyomja a telefont? Én követném ha tudom egy ilyen útjára. Tekerés közben meg sem hallom a telót, mindig otthon ellenőrzöm ki keresett.
2021. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%
8 megcsal....mea culpa mea maxima culpa. Amikor exem melett képbe jött más is exembe csak a rosszat láttam, kellemetlen volt vele beszélgetni,az illata(x év után ugye elnyúlt melegítő,este zuhanyzok időszak). Volt amikor az,hogy mással kavartam vissza adta a férfinak érzem magam dolgot,de általában nem.
2021. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!