Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha sejtenètek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha sejtenètek, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Pár hete azt vettem észre, hogy a ház elè jár le cigizni estènkènt, holott az erkélyen szokott. Rengeteget posztol azóta Facebookra, ami szintén nem volt szokása. Kijelzővel lefelé teszi le a telefont. Távolság tartó lett. Nem akarok kutatni, nyomozni, egyszerűen tudni ha hülyének akar nézni. Úgy, érzem ennyit megèrdemlek. Ha van valakije zárjuk le és kész. Szeretem, és nagyon nehéz lenne, de jobb mint ha hónapok után derülne ki. De nem hajlandó beszélni velem erről. Mérges lesz, mert szerinte ez gyanúsítgatàs, és neki tiszta a lelkiismerete. Sajnos kirúgták pár hete, azóta ilyen furcsa. Amíg én dolgozom, egész nap a várost járja, és ekkor nem elérhető. Állítása szerint biciklizik. Korábban ez sem fordult soha elő. Mintha szöges ellentète lenne önmagának. Arról nem is beszélve, hogy mennyire ügyel, hogy semmilyen jelszót ne lássak. Nem tudom kezelni a helyzetet, a titkokat, ezt a hidegsèget. De beszélni sem lehet vele. Mit tennétek?

2021. márc. 6. 21:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
En mint kis naiv szerelmes es gyanusitgattam a parom aminek nem lett jo vege, es kiderult azota h alaptalan volt..irod h azota ilyen miota kirugtak
2021. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Sarokba szorítanám: vags igazolja, hogy nem csal meg azzal, hogy megmutatja, mit csinál vagy pedig még aznap estig csomagolhat és mehet, amerre akar.
2021. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, az biztos, mert tényleg kétesélyes.

Simán lehet, hogy a munkanélküliség frusztrálja ennyire és emiatt viselkedik így. Ezesetben te még rá is teszel egy lapáttal a gyanusítgatással.

A megcsalás miatt is viselkedhet így, de én, a kérdésed alapján úgy láto, hogy tényleg a meló-probléma tette be nála a kaput, hiszen az, hogy "nem az erkélyen dohányzik, hsnem az utcán" nem jelent semmit. Mit gondolsz, lezavar egy 5 perces menetet valaki mással egy kapualjban?

Ami fontosabb lenne: a jelszavait tudtad eddig, vagy mostanában változtatta meg? Miket posztol facebookra?

Önmagában az is normális, hogy most nem akar non-stop a négy fal között ülni és inkább biciklizik. Elhiszem, hogy kétségeid vannak és nem is állíton, hogy nem jogos a gyanakvásod, de azok alapján, amiket leírtál, ez olyan 50-50 kb.

2021. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Amíg csak sejtem, addig csak figyelgetnék. Addig, míg nem szereztem elég bizonyítékot. Akkor elküldeném a francba. Engem is csaltak már meg, le is buktattam, volt bizonyítékom, hiába hazudozott.
2021. márc. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem már az nem férne a fejembe, hogy nem mutatja meg a telefonját, ha kérném. Miért ne mutatná, ha nincs semmi?

Szerintem tök természetes dolog, hogy nem csak hinni, de tudni is akarod, mi történik körülötted.

Én a te helyedben követném, mikor elmegy bicózni, de előtte kínosan ügyelnék rá, hogy jó ideig semmire ne kérdezzek rá, hogy maradjon nyugodt és csináljon mindent úgy, ahogy szokott.

2021. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy amikor cigizni megy, nem 5 perc. Nem gondolom, hogy közben felugrana valakihez, de a telefon ott van nála, és kb 1 órát szobrozik a ház előtt, állítólag az apjával beszél ilyenkor. Azt mondja azért megy le, hogy engem ne zavarjon azzal, hogy telefonál. Pedig korábban az sem zavarta ha jelen vagyok, vagy épp ott teszek veszek. Csak még furább a helyzet,mert nagyon sok lett a Telefonszámlája,holott az apjával flottában beszèlnek.

Posztolni szelfi posztol, vagyis rosszul fogalmaztam, nem a Facebook hìrfalra, hanem a törtènethez teszi ki ezeket a képeket, a hìrfalra szinte semmit. Biztos vagyok benne, hogy idegesíti ez munkanèlkülisèg, de azt gondoltam, hogy most kell össze tartani. Bár jövőhéten több interjú is lesz, mindenképp várok addig, míg lesz új munka, hogy utána is hogy viselkedik.

2021. márc. 7. 08:10
 17/28 A kérdező kommentje:
A telefon kódokat nem mondtuk el egymásnak, de nem is titkoltuk. Úgy értem bármikor belépett előttem a telefonba, Facebookba. Most ha megjelenek, a telefont egyből lerakja kijelzővel lefelé.
2021. márc. 7. 08:12
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el ott és akkor. Ha nem adja, akkor találnál valamit, ha adja, akkor nincs benne semmi ami ilyen szempontból érdekes lenne neked.
2021. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
Ha jó a kapcsolatunk, akkor örülnék neki, hogy van más is neki. Nem rám hárul az összes érzelmi teher. Persze reménykednék, hogy szerelem is van a dologban, de ha csak szexel, nekem az is mindegy.
2021. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vele beszélni -> terápia. Ha az se megy, szakítás.
2021. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!