Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha sejtenètek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha sejtenètek, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Pár hete azt vettem észre, hogy a ház elè jár le cigizni estènkènt, holott az erkélyen szokott. Rengeteget posztol azóta Facebookra, ami szintén nem volt szokása. Kijelzővel lefelé teszi le a telefont. Távolság tartó lett. Nem akarok kutatni, nyomozni, egyszerűen tudni ha hülyének akar nézni. Úgy, érzem ennyit megèrdemlek. Ha van valakije zárjuk le és kész. Szeretem, és nagyon nehéz lenne, de jobb mint ha hónapok után derülne ki. De nem hajlandó beszélni velem erről. Mérges lesz, mert szerinte ez gyanúsítgatàs, és neki tiszta a lelkiismerete. Sajnos kirúgták pár hete, azóta ilyen furcsa. Amíg én dolgozom, egész nap a várost járja, és ekkor nem elérhető. Állítása szerint biciklizik. Korábban ez sem fordult soha elő. Mintha szöges ellentète lenne önmagának. Arról nem is beszélve, hogy mennyire ügyel, hogy semmilyen jelszót ne lássak. Nem tudom kezelni a helyzetet, a titkokat, ezt a hidegsèget. De beszélni sem lehet vele. Mit tennétek?

2021. márc. 6. 21:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a munkanélküli központba jelentkezzen be legalább ( ha be volt eddig jelentve egyáltalán) és legalább kaptok 100 ezret. Ennyivel is kivagytok segítve.

Én 19 éves korom óta robotolok, egyszer sem kellett bejelentkeznem , na most 35 évesen igen.


Szégyeltem,de ez van. Legalább nem a nullából gazdálkodtam.


Férfi, fog ő hamar találni melót egyébként. Szerintem boltba ( aldi,lidl,tesco, kisbolt) lenne érdemesebb neki keresgélni.



Az meg, hogy nem beszél veled, flegma akkor meglehet neki mondani, hogy akkor lehet csomagolni azt tartassa el magát azzal akivel akarja azt lehet ott flegmázni.

2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csal meg, mígy nem lehet egymás mellett élni. A tököm akarna így tervezni valakivel, hogy ilyen lesz, ha valami gond adódik. Akkor ez lesz a megoldás neki és addig ellenséges lesz? Na, velem ezt nem csinálná.
2021. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsian várjuk a fejleményeket!
2021. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mindenhogy gáz.Kidobnám amúgy!1 óráig telefonálni?
2021. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Munkanelkuli pasikent nem sok eselye van a noknel komoly kapcsolatra. (Irnam, h foglalt pasikent se, de sajnos sok rib basz.atja magat foglalt pasival)

Amugy furak ezek az 1 oras telefonok, hiszen o most egesz nap otthon van, napkozben siman lebonyolithatna. Ha latod a teloszamlat, nezdd meg a reszletezot, ott lesz a szam. Ha bator vagy fel is hivhatod, szepen bemutatkozol megmondod, h te vagy a laci baratnoje es megkerdezed, h miert beszelnek ennyit. Mar ebbol nagyon sok minden ki fog derulni...

2021. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, te vagy a nő. Nem biztos, hogy a mással való kavarását titkolja, lehet más is, amiről nem szeretné, hogy te tudomást szerezz. Például valakinek tartozik pénzzel, és most nem tudja fizetni, de nem akar belerángatni. Most csak mondtam valamit.
2021. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel nő van az ügyben....
2021. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült már valami?
2021. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!