Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hosszú kapcsolat után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után hogyan tovább? Hol ismerkedtetek?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, eddig egy kapcsolatom volt.

18 éves korom óta voltam vele, őt sem kerestem, csak jött..

Nem hiszek a társkeresőkben, szerintem túl erőltetett, nincs kedvem 6 milliószor elmondani magamról ugyanazt..

Jobb lenne, valakit megismerni természetesebb módon, kialakul a kölcsönös szimpátia, és alakul, ahogy kell.

Baráti társaságban nem nagyon van senki, munkahelyen sem.

Illetve, talán lenne 1 "új fiú", kicsit fiatalabb nálam. Teljesen más részlegen van, a kontakt kb 0, így vele sem tudom, hogy alakulhatna ki ez az egész. Csak látni szoktam, meg heti 1-2x szalad fel hozzánk valami dokumentumért.

Mindegy is, nem feltétlen akarom őt "meghódítani", csak vázoltam a helyzetet.


Szeretnék magamnak egy normális, megbízható embert, valakit, amiben megfog az a bizonyos "valami", mint anno a páromban. Abban nem hiszek, hogy ez majd kialakul..

Sokat sérültem sajnos az előző kapcsolatomban, minden bizalmam és jóindulatom ki volt használva a végére.

Eleve nem tudom, hogy tudnék nyitni őszintén mások felé, hogy tudnék újra bízni, tudnék-e valaki iránt újra "úgy" érezni, hogy tényleg szeretnék az illetővel lenni. Nem szeretnék csak azért valakit, hogy ne legyek egyedül.

Akik szintén hosszú kapcsolatból léptek ki, ti hogy ismertétek meg a következő párotokat? Nem volt nehéz?

Számomra egyelőre elképzelhetetlen, hogy lesz még ilyen ember az életemben.


2020. dec. 3. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem ismerkedsz, nem hiszel, nem bizol, instant kuka.
2020. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ismerkednék, csak nem online. Nyilván, ha megismernék valakit, a bizalmamba tudnám fogadni.

Csak mivel egyelőre nincs ilyen, így fura belegondolni..

Nem voltam még ilyen helyzetben, nem tapasztaltam még meg a "fényt" egy szakítás, lezárt kapcsolat után.

2020. dec. 3. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked most azonnal kapcsolat? Kerget a tatár?

Először rendezd az életed. Keress társaságot, szórakozz, élvezd az életet, gyógyulj. Ilyen lelkiállapotban mit vársz?

2020. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi lenne, ha előbb rendbetennéd az életed, és utána kezdenél el kapcsolatot keresni, amikor már tudsz bízni, nyitni, szeretni?



Ezzel esetleg megkímélnéd azokat a férfiakat is a csalódástól, akikkel ilyen állapotodban randizol, mivel ők azt fogják hinni, hogy van esélyük nálad, te meg csak éppen még az előző kapcsolatod miatt hisztizgetsz, gyászolgatsz

2020. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy azonnal ismerkedni szeretnék.

Érdeklődtem, másoknak hogy alakult egy lezárás után, hol ismerkedtek, mikor már készen álltak.

2020. dec. 3. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Az életed rendbetételébe beletartozik az is, hogy egyedül is el tudod foglalni magad, és jól tudod érezni.


Ebben általában mindenféle baráti társaságok, hobbik, kikapcsolódási formák segítenek. Na pont ezeken keresztül lehet jól ismerkedni is akkor, amikor készen fogsz állni

2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 év után társkeresőn és hát egyből betalált...a haláláig együtt voltunk. Miután kihevertem újra megpróbáltam társkeresőn és megint szinte egyből egymásra találtunk (igen tudom hogy teljesen hihetetlen de igy volt). Remélem vele mar lesz 20-30évem, igy tervezzük, aztán meglátjuk mit szánnak az égiek.
2020. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuryy ***** válasza:
1 eve nincs barátnőm, barátokra számíthatok általában a bulit sem ítélem el, társaságból jo ismerkedni a netes oldal sem rossz nagyon nagy szerencse kell oda ... Munkahely sem utolsó , szerintem egy új kapcsolatra sosem all készen az ember az csak jön ha jönnie kell ha nem..
2020. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!