Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon jogos a kiakadásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jogos a kiakadásom? Hogyan kellene megbeszélnünk? 23/F

Figyelt kérdés

Egyik nap barátnőm fürdőszobában volt, mikor a számítógépen én a szobában rámentem a FB-re. Ő volt bejelentkezve, normál helyzetben ilyenkor nyilván kilépek, de most fent akadt a szemem egy üzeneten. Beszélgetett egy sráccal, aki valami olyasmit kérdezett, hogy "miért, ennyire rossz a helyzet?" Mire azt válaszolta: "Eléggé idegesít, most azt várom, hogy elaludjon, akkor végre tudunk beszélni".

Hát, nem mondom,eléggé szarul esett, ki is kapcsoltam a gépet, mentem is aludni...

Azért a kíváncsiság persze ott volt.

Kérdezgettem másnap erről a srácról, akiről egyébként tudtam, hogy a barátja, és ennyi (szerinte). De végig csak annyit mondott, hogy barátok, és ne legyek féltékeny, nincs mire.

Történt olyan is, hogy mondta, elmennének meginni egy sört (igen, barátnőm szereti). Mondom okés, én aznap úgyis a szüleimnél vagyok. Mikor vissza jöttem, akkor láttam itt a sörös poharakat, meg vodkát. Meglepődtem, mert azt nem mondta, hogy itt isznak, meg hogy még vodkát is, de azzal nyugtáztam, hogy igazából jelenleg nem is tudtak volna hova menni, úgyhogy biztos azért...

Felülkerekedett azért rajtam a kíváncsiság, beleolvastam ismét az üzeneteikbe, ami tudom, gyökér dolog, de úgy voltam vele, ha nem találok semmit, akkor többet úgysem nézek bele, ha meg igen, akkor legalább tisztán látom a dolgokat.

Nos, ebből kiderült számomra, hogy a srác ezen az estén csókolgatta a barátnőm nyakát, amiért bocsánatot kért tőle, mert ő tiszteletben akarja tartani a kapcsolatunkat.

A barátnőm viszont nem így reagált, és olyan üzeneteket írkál neki, hogy "Nagyon hiányzol", meg "Úgy hozzád bújnék".

Akárhányszor rákérdezek barátnőmnél, ideges lesz, hogy miért féltékenykedek, meg miért akarom őt eltiltani, és hogy az exe is ezt csinálta.

Szerintetek? Hogyan tudnánk ezt megbeszélni?



2021. márc. 12. 10:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj magadnak lelkiismeretfurdalást abból, ha szakítasz, mert joggal teszed.
2021. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kibasznám mint a taknyot speciál.
2021. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél balek. A megszokás/pénz/stb miatt van veled. De amikor szexet kíván, vagy a leendő gyereke apjáról fantáziál, akkor nem te jutsz már az eszébe.
2021. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy havernak nem írunk csak úgy olyat, hogy “úgy hozzád bújnék”, főleg ha kapcsolatban vagyunk. A barátnődnek elég rendesen bejön a kis haverja. A srác se véletlen csókolgatta a nyakát. Elég nyilvánvaló, hogy szakításra érett ez a kapcsolat.
2021. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges vagy, kérdező. Mit akarsz még ezen megbeszélni? Ennyire félsz, hogy sosem találnál másik barátnőt, ha szakítanál ezzel a csajjal?
2021. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem történt ezeken kívül semmi, akkor majd fog. A csaj nyilvánvalóan többet érez a barátja iránt. És ahogy látom, még annyi sincs benne, hogy téged tiszteljen, mert a PASI jobban tiszteletben tartja a kapcsolatotokat. Ez már szánalmas
2021. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs mit megbeszélni, barátnőd hazudik, másik férfi után vágyik, amíg nem 100% közöttük a dolog, addig veled marad. Nekem segítene kiábrándulni és szakítanék.
2021. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ez megtörténik veled.

Igen, azért degradál, mert támadással próbál védekezni, és érzi hogy bizonytalan vagy.

Erősítsd meg magad belül.

Képzeld el, te milyen körülmények között írnád ezt egy lánynak, és akkor nem marad kétséges. És akkor majd tiszta vizet tudsz önteni a pohárba.

2021. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél kérdező?
2021. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%

Az én ex barátom egy hiszti bomba volt, amikor már biztos voltam benne, hogy megcsalt és csak így volt képes bevallani. Kérlek, ne pazarold ezt a kevés idődet egy önző ribizlire. Miért lélegeznek ilyen emberek?:( Hosszú időre tönkreteszik a párjuk önbizalmát, önszeretetét, jövőképét, másokba vetett bizalmát, időszakát stb... Engem egy éve csaltak meg egy hosszú kapcsolatban, de még éles a tüske. Sokat szenvedek titokban.

Neked kitartást. Szorítok, hogy jobban legyél.

2021. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!