Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon jogos a kiakadásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jogos a kiakadásom? Hogyan kellene megbeszélnünk? 23/F

Figyelt kérdés

Egyik nap barátnőm fürdőszobában volt, mikor a számítógépen én a szobában rámentem a FB-re. Ő volt bejelentkezve, normál helyzetben ilyenkor nyilván kilépek, de most fent akadt a szemem egy üzeneten. Beszélgetett egy sráccal, aki valami olyasmit kérdezett, hogy "miért, ennyire rossz a helyzet?" Mire azt válaszolta: "Eléggé idegesít, most azt várom, hogy elaludjon, akkor végre tudunk beszélni".

Hát, nem mondom,eléggé szarul esett, ki is kapcsoltam a gépet, mentem is aludni...

Azért a kíváncsiság persze ott volt.

Kérdezgettem másnap erről a srácról, akiről egyébként tudtam, hogy a barátja, és ennyi (szerinte). De végig csak annyit mondott, hogy barátok, és ne legyek féltékeny, nincs mire.

Történt olyan is, hogy mondta, elmennének meginni egy sört (igen, barátnőm szereti). Mondom okés, én aznap úgyis a szüleimnél vagyok. Mikor vissza jöttem, akkor láttam itt a sörös poharakat, meg vodkát. Meglepődtem, mert azt nem mondta, hogy itt isznak, meg hogy még vodkát is, de azzal nyugtáztam, hogy igazából jelenleg nem is tudtak volna hova menni, úgyhogy biztos azért...

Felülkerekedett azért rajtam a kíváncsiság, beleolvastam ismét az üzeneteikbe, ami tudom, gyökér dolog, de úgy voltam vele, ha nem találok semmit, akkor többet úgysem nézek bele, ha meg igen, akkor legalább tisztán látom a dolgokat.

Nos, ebből kiderült számomra, hogy a srác ezen az estén csókolgatta a barátnőm nyakát, amiért bocsánatot kért tőle, mert ő tiszteletben akarja tartani a kapcsolatunkat.

A barátnőm viszont nem így reagált, és olyan üzeneteket írkál neki, hogy "Nagyon hiányzol", meg "Úgy hozzád bújnék".

Akárhányszor rákérdezek barátnőmnél, ideges lesz, hogy miért féltékenykedek, meg miért akarom őt eltiltani, és hogy az exe is ezt csinálta.

Szerintetek? Hogyan tudnánk ezt megbeszélni?



2021. márc. 12. 10:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Vodka+sör+ők ketten?Szerinted?
2021. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

Remélem a sarkadra állsz és kidobod.

Szorítok neked. :)

2021. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, egy-két ember miért nem tudja magát jobban szeretni, mint az ilyen ...párját.

Nem tudom mi köt titeket össze, de tudod mi a legdurvább: hogy így beszélt rólad.

Mert az élet nem fekete-fehér, bizony esendőek vagyunk és meglepő vagy sem, a félrelépő is csak ember, de ha már lelkiismeret furdalás sincs... És te meg idegesíted. Ez szánalmas.


Én sosem olvasok más leveleibe, de ha a páromnál tudnám, hogy 99%-ban megcsal, hát tuti ránéznék a levelekre.


Szóval szépen húzd ki magad, nőj fel, és szépen lépj ki ebből a mérgező kapcsolatból.

Sokfajta megcsalás van, de a legalja mikor már kibeszélik a párukat. Hidd el, tudom.


Egy dolgot tennék szakítás előtt. Megkérném, hogy mondja el, mi vezetett ide. Hogy én is tanuljak, hátha van mit. Ezt komolyan mondom

2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyszerű a válasz és elég csak saját magadat megkérdezned. Elhinnéd egy szavát is ezek után? Szerintem ép eszű ember nem igazán, szóval a szembesítés és szakítás, majd továbblépés véleményem szerint a helyes és járható út, hacsak nem akarod az időd és energiád olyasvalakire fecsérelni, akinek már nem Te vagy a fontos.
2021. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

Jó nagy palimadár az a srác. Ha egy csajszival leülök italozni, kettesben... egy üres lakásban és még csókolgatom is... fix hogy nincs ott vége.

Mázlid van talán nem dugta még meg mert egy madár.

2021. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki is békülnétek és látszólag minden rendeződne - nagy a valószínűsége annak, hogy valamilyen összezördülésnél (ami biztos, hogy még megtörténik), felrovod neki a múltját, ő meg rátromfolni akar és majd isszátok egymás vérét.
2021. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Későn olvastam a történetedet, de talán még olvasod, amit írok. Ahogy a többiek is írják, ennek a kapcsolatnak annyi. A csaj kommunikációja és viselkedése eléggé egyértelmű,minden tekintetben. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy tálcán kínálta fel magát a másik srácnak. Gondolj bele: tudja hogy aznap nem leszel otthon, ott a pia stb. Amennyiben "csak" ennyi történt, mint amit írtál, az is csak a srácon múlott, nem a csajon. A csaj meg keresi a következő alkalmat, amikor már a srác sem fog ellenálni a csábításnak, és max. egy kocsi hátsó ülésén fog végződni a dolog. Bizalomnak annyi, te meg eszed a "kefét". Egy költői kérdés a végére. Mért nem lehet egy kapcsolatban kommunikálni, problémákat megbeszélni?
2021. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor röptetni kellett volna,mikor azt a szemét dolgot mondta rólad,

este a gépén...

2021. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!