Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnéd tudni, hogy át vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd tudni, hogy át vagy verve, meg vagy csalva?

Figyelt kérdés

Felmerül bennem a kérdés, hogy ezen az oldalon miért azokat szidják, akik ki akarnak találni a feleségnek/barátnőnek.

Most nem a szeretőkre gondolok, akik belemennek a játszmába, aztán akarnak jótevőt játszani.

Azokra gondolok, akik tudják, hogy valakit csal a párja, netalán vele akarja megcsalni, de nem megy bele, viszont bizonyítékok vannak a kezében. Ez miért szarkavarás? Nincs joga tudni a megcsalt félnek? Mert a megcsalás nem a tetlegességnél kezdődik, hanem a szándéknál. Az ilyen emberek miből fognak tanulni, ha soha nem buknak le?

Szeretném leszögezni, hogy én sem "árulkodtam", de azt érezném helyesnek. Az exem konkrétan zaklat engem. Mindig új számokról, hiába tiltom le, nem érti. És konkrétan megírta, hogy elb.szta,hiányzom, velem akar lenni, én vagyok az első számú nő az életében. Mindezt az új barátnője háta mögött.

Természetesen nem fogadnám vissza, nem érdekel a vergődése.

Tisztában vagyok vele, hogy nem szeret. De a párját sem. És ez nem korrekt. Nem szólok neki, mert én lennék a szarkavaró. Na de miért is? Az a nő megérdemeli ezt? Nem. Minél később esik le neki, kivel van, annál jobban fog neki fájni.

Nem beszélek vele, szóval nem tanácsokat várok ezügyben. Csak érdekel, más mit gondol a kérdéskörről.


2021. márc. 12. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Már mindegy.
2021. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mindenképp szeretném tudni, akkor is, ha baromi fog fájni. Inkább fájjon, minthogy át legyek verve. De tudom, hogy sok nő inkább úgy van vele, hogy jobb ha nem tudja, meg hát ugye ismerjük azt a jelenséget, amikor a rossz hír hozóját hibáztatják... Tudom, hogy le leszek pontozva, de én megmondanám a csajnak, hogy csalja a pasija (vagy a te esetedben azt, hogy zaklat). Ennyi szerintem mindenkinek jár, hogy ne legyen madárnak nézve.
2021. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Mióta megtudtam, árnyéka vagyok önmagamnak. Jobb lett volna, ha sosem tudom meg.
2021. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Akarom tudni és biztosan nem teszi zsebre amit kap cserébe!
2021. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Persze nem vagyunk egyformák, de azért egy megcsalást lehet tudni, vagy érezni a másikon hogy kifelé tekintget.

Vagy tényleg van olyan aki nem veszi észre a jeleket?

Én nem szólnék erről az érintettnek, mert nem az én dolgom, és én lennék a szar a szemében. Magának kell rájönnie, különbem újra és újra elköveti azt a hibát hogy nem veszi észre a jeleket.

2021. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Én tudni akarnék róla, és szólnék is róla az érintettnek, ha van bizonyítékom: aztán azt kezd vele, amit akar, az már nem az én dolgom.
2021. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Naná!
2021. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igazad van, 5-ös! Én is voltam ilyen cipőben és simán megéreztem, már a legelején. De ez évek után volt.

Az "én" sztorim szereplője nem régóta van együtt vele, még nem ismeri igazán. Nem élnek együtt, meg semmi. Szóval ilyenkor nehéz észrevenni,szerintem. Emiatt gondolkodtam el, hogy szólni kellene, mert most még talán annyira nem kötődik, annyira nem vágná földhöz.

Mert amúgy én is azt vallom, ha valakinek nem tűnik fel, azt nem is érdekli a párja igazán.

De én továbbra is maradok a háttérben, némán, viszont kezd betelni nálam is a pohár, egyszerűen nem tudom, mivel állíthatnám már le.

2021. márc. 12. 20:12
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Én kifakadnék a barátnőnek, hogy állítsa már le ezt a jóembert, mert kikészülsz tőle! És csatolnám a bizonyítékokat.
2021. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

"Nem élnek együtt, meg semmi. Szóval ilyenkor nehéz észrevenni,szerintem. Emiatt gondolkodtam el, hogy szólni kellene, mert most még talán annyira nem kötődik, annyira nem vágná földhöz."


Ebből tudod mi lenne?

Ha kitálalsz, azt fogja mondani a csaj, hogy bekeversz, mert vissza akarod szerezni a pasidat :)

Sok feleség is így van a szeretőkkel, ha esetleg ki akarnak tálalni azt gondolják, hogy csak azért teszik, hogy elhagyja a feleséget, és tiszta legyen az út hozzá.


Én régebben egy-két ismerősnek elmondtam mi a szitu, akiről tudtam, hogy megcsalja a párja, egyiket egy fesztiválon láttam hemperegni egy idegen nővel.

Mit kaptam cserébe? Mi a f-szért pofázok bele az életükbe? Sepergessek a saját házam körül. Stb-stb. Én voltam elhordva mindennek.

Rá 5 év múlva megvilágosodott az akkor már feleség, a 2 éves gyerekkel.

Utána bocsánatot is kért amiért nem hitt nekem.

Nekem mondjuk nem volt haragudni valóm, mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.

Mindenkinek a saját hiáiból kell tanulni, ez olyan amikor a tapasztaltabb szülők adnak tanácsot a gyerekeiknek, és nem hisznek nekik, addig amíg saját maguk nem tapasztalják meg.

2021. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!