Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretnéd tudni, hogy át vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd tudni, hogy át vagy verve, meg vagy csalva?

Figyelt kérdés

Felmerül bennem a kérdés, hogy ezen az oldalon miért azokat szidják, akik ki akarnak találni a feleségnek/barátnőnek.

Most nem a szeretőkre gondolok, akik belemennek a játszmába, aztán akarnak jótevőt játszani.

Azokra gondolok, akik tudják, hogy valakit csal a párja, netalán vele akarja megcsalni, de nem megy bele, viszont bizonyítékok vannak a kezében. Ez miért szarkavarás? Nincs joga tudni a megcsalt félnek? Mert a megcsalás nem a tetlegességnél kezdődik, hanem a szándéknál. Az ilyen emberek miből fognak tanulni, ha soha nem buknak le?

Szeretném leszögezni, hogy én sem "árulkodtam", de azt érezném helyesnek. Az exem konkrétan zaklat engem. Mindig új számokról, hiába tiltom le, nem érti. És konkrétan megírta, hogy elb.szta,hiányzom, velem akar lenni, én vagyok az első számú nő az életében. Mindezt az új barátnője háta mögött.

Természetesen nem fogadnám vissza, nem érdekel a vergődése.

Tisztában vagyok vele, hogy nem szeret. De a párját sem. És ez nem korrekt. Nem szólok neki, mert én lennék a szarkavaró. Na de miért is? Az a nő megérdemeli ezt? Nem. Minél később esik le neki, kivel van, annál jobban fog neki fájni.

Nem beszélek vele, szóval nem tanácsokat várok ezügyben. Csak érdekel, más mit gondol a kérdéskörről.


2021. márc. 12. 19:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
A magyar nyelvben nincs passzív szerkezet. Helyesen: "megcsalnak, átvernek". Nem "meg vagy csalva".
2021. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%
Magyartalan a kérdés. Megcsaltak, átvertek. Nincs olyan, hogy "fel van mászva a fára".
2021. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
9: a következőnél ez lesz. Bár, az előző esetnél is megfenyegettem, hogy megkérem a barátnőjét, hogy tartsa már kordában a pasiját, ha magától nem fejezi be. Szerintem nem vesz komolyan. Azt hiszi, h eltelik pár hét, nyugodtan jópofizhaz ismét. Nem tűnik fel neki a tiltásokból és abból, hogy nem keresem, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Most ismét ezt mondom, mert még most sem akarok kavarni. Most nyeltem le utoljára, hogy megkeresett. A következőnél megy az összes bizonyíték, a 2 hónappal ezelőtti, az 1 hónappal ezelőtti és a mostaniak is. Mert ez nem egészséges. Az sem lenne az, ha csak barátilag akarna beszélgetni, a tiltások ellenére. Tiszteletlenség a nővel szemben is, meg velem szemben is, mert nem tartok igényt a társaságára és ezt nem fogadja el és tovább pofátlnakodik.
2021. márc. 12. 21:32
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő akkor sem akarja elhinni ha sajàt szemével làtja. Ha te elkúldöd neki az úzeneteket azt fogja mondani hogy hamisítottad. Minden ki fog tudni dumálni mert a pasinak akar hinni.

A másik vèglet: a sógornőm rám akart mászni, nyílt ajànlatot tett a szexre. Visszutasítottam. Erre azzal jött a nővérének vagyis a páromnak hogy kikezdtem vele. Ráment a kapcsolatunk.

2021. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
"A másik vèglet: a sógornőm rám akart mászni, nyílt ajànlatot tett a szexre. Visszutasítottam. Erre azzal jött a nővérének vagyis a páromnak hogy kikezdtem vele. Ráment a kapcsolatunk." Ez de durva. :O
2021. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, 14-es. :(
2021. márc. 12. 21:53
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

16

Ne sajnáld. Ha egy kapcsolatban nincs annyi bizalom hogy ezt kibírja, és a hugának hisz nem nekem akkor az menjen a levesbe. Annyit is ér.

2021. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném, éa ez általában tisztán látható.

Mond el a nőjének, hogy patkány.

2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném az üziket!
2021. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy csak én lennék a kattos ex, aki kavarni akar. Tudniillik, a szakításunk utáni pár napban már összejöttek, többek közt miatta dobtam ki az exem. Az sem érdekelte igazán, hogy velem volt még, mikor őt kezdte hülyíteni. Így nem hiszem, hogy sok értelme lenne.
2021. márc. 13. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!