Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem csalta a jegyesét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalta a jegyesét, de most bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Tudom, egy idióta barom vagyok .

A helyzet a következő:

-volt egy srác az életemben, akibe szerelmes voltam, ő viszont nem akart semmi komolyabbat tőlem

-belementem, hogy csak "barátok extrával" kapcsolat legyen köztünk, csak hogy vele lehessek, ő volt az első

- megismert egy másik lányt és "szakitottunk"...egy ideig még beszéltünk,de csak barátok voltunk, nem volt semmi köztünk

- 2-3 év után úgy hozza a sors, hogy újra találkoztunk,egy egyetemre jártunk ,csak ő végzős volt én meg gólya

- elkezdtünk újra beszélni,elmondta, hogy eljegyezte a csajt és mennyire szereti őt (örültem neki, de mélyen valahol mégis fájt)

- a golyabeavato bulin ő is ott volt, az este úgy ért végett,hogy lefeküdtünk egymással (azt mondta, ha van kedvem még találkozhatunk, ujrakezdhetjuk a régi barátságunkat)

- ezek után megprobáltam őt elkerülni mivel nagyon nagy bűntudatom volt

Hogy tudjam elfelejteni őt? Tudom, hogy csak kihasznált...de mégis kötnek hozzá még érzelmek :(

Hibás vagyok mindenért, hiszen a megcsalás 2 emberen múlik.


2021. márc. 21. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha hisznek neki, ő lesz az a k-va akivel félrement a csávó, tehát még ettől sem menekül meg. A csaj megbocsát, te meg maradsz egy b. k.rva, mert hogy erről mindenki tudni fog, az tuti.
2021. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
Akik azt mondjatok neki, talaljon ki. Ez nekem annyira hihetetlen. Ha valaki tudatosan 3. fel egy kapcsolatban legyen benne mar annyi, hogy nem arolkodik. Boritja szemet modon a masik kapcsolatat. Ha egyszer elfogadta, hogy szereto.. A kitalalasnal aljasabb dolgot elkepzelni sem tudok.
2021. márc. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a menyasszonyom melletti félreqrást mondjuk 26x aljasabbnak gondolom, mint a borítást, de nem vagyunk egyformák. Nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert összegabalyodott ezzel a kötsöggel egy buliban. Az meg még folytatná is vidáman, vagy ha nem vele, akkor mással. Nyilván borítani nem kellemes dolog, mert valszeg te is kapsz a sárdobálásból és nyilván nem lesztek öribarik a menyasszonnyal. De itt NEM a kérdező a hibás. Nem ő követett el árulást, hanem a csávó, akit vár otthon a nője. De még csak annyi sincs benne, hogy rosszul érezné magát, hanem élné világát tovább. Egy friss kapcsolat mellett, ahol éppen készülnek összekötni örökre az életüket a felek. Ha meg ott lesz a gyerek, mennyit fog majd félrejárni ez a takony? Az ilyennek nem való házasság és a menyasszonyát most meg lehetne ettől mindentől szabadítani. Lehet megbocsát neki, de akkor már tudja mibe megy bele és te úgy érezheted mindent megtettél.. A gerinces, bátor döntés a borítás, de persze elég keveseknek van ehhez vér a pucájukban.
2021. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Én csak abban az esetben tálalnék ki, ha kikezd velem a srác, úgy hogy neki felesége vagy baratnője/jegyese van. Nem feküdnék le vele, de leráznám és ha továbbra is próbálkozna akkor szólnék neki, ha nem hagyja abba kitálalok.

De úgy, hogy aláfeküdtem tudva azt, hogy jegyese van és most "bűntadatból" kitálalnék, na az a féregség. Előtte kellett volna ezen gondolkozni, nem utána. A srác idővel le fog bukni, de ne akarj most Teréz anyát játszani, mert nem áll jól neked.

2021. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Ebből a kérdező sehogy sem tud jól kijönni. Ha elhiszik azért nem, ha nem hiszik el, azért nem. Ő mindenképp egy prosti lesz, ezért jobb, ha lapít.
2021. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!