Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezen az oldalon miért tanácsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért tanácsolja a válaszolók 95%-a, hogy ne váltson senki?

Figyelt kérdés

Kb. mindenki azt próbálja elhitetni itt a másikkal, hogy x kor felett (lassan már húsz, de harminc negyven felett mindenképp) már feleslegesen vált, úgysem kell senkinek. Se férfinak se nőnek. Mert x felett minden nő pénzéhes vagy kétségbeesett, a férfiak meg mind lókötők.


És minden második válasz az, hogy ne válts, mert úgysem lesz tartós, ez ezer százalék és ugyanilyen lapos lesz x év után...

Ezek az emberek ilyen rossz házasságban élnek, hogy muszáj lenyomniuk más torkán, hogy az a normális hogy egy pár év után már unalmas a házasság?

Ez ilyen önigazolás?

Ha nekem nem jó, másnak se legyen... én ezt érzékelem.


És miért jobb olyan ember aki azért marad mert fél attól, hogy a másik sem fog működni, vagy ellaposodik. Ez nekem merő szánalom.


2021. márc. 29. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Na jó. Nézzél picit szét magad körül. Főleg azokat sasold meg, akik azért váltak, mert lapos lett a kapcsolat (semmi különleges gond, csak elmúlt az izgalom, szenvedély), ill. ugyanezen oknál fogva megcsalták a társukat és az elvált tőlük. Hogy élnek?? Megvan a válasz, remélem kiekégítő volt.
2021. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Nem tudom, én ezt inkább a facebookon látom, itt annyira nem.

De ja ez a "én is elviseltem a kiállhatatlan nejemet/férjemet, mert féltem az újrakezdéstől meg attól, hogy mit szól a szomszéd, meg hát azért a vacsorát is elég jól megfőzte, meg hozzászól a gyerekhez is naponta fél órát, szóval viselje el más is a boldogtalan kapcsolatot élete végégig és haljon meg magányosabban, mintha egyedül lenne" lol.

2021. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Régen a cigányoknál volt divat a 60. élettársam, ma már a magyar is ezt csinálja.
2021. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. Szétnéztem, és ez most nem jött be.

Kettő példát hozok.

Első szingli maradt, és boldog

Második újraházasodott és 17 éve boldog.

Most akkor? Stílusodon van még mit faragni, nyilván te vagy az aki lapos házasságban él.


2. Igen, kapcsolatfüggők.


3. Erre nincs mit reagálnom. Nem divatról beszélek. Szerintem ha már egy kapcsolat menthetetlenül ellaposodik igenis váltani kell. Nem normális, hogy egyesek szerint mert nekik rossz, az legyen másnak is. Én ismerek jól működő házasságokat és jól működő második házasságot is.

2021. márc. 29. 16:48
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

"semmi különleges gond, csak elmúlt az izgalom, szenvedély"


:D Jó, hogy neked ez semmi különösebb gond. Irigylésreméltó a kapcsolatod, ha neked egy halott izgalom és szenvedélymentes kapcsolat tök oké.

Gondolom ott kéne váltani , ha már vernek.



Szerintem akik le akarják nyomni, nem mernek váltani. Kényelem, megszokás, meg hogy nem kellenének másnak, félnek az egyedülléttől. Ilyenek.


De rengetegen kezdik újra és sikerrel. Csak annak nem jár boldogság, aki nem tesz érte. Nem minden kapcsolat laposodik el, a jók nem. Másnak meg maradjon ami van...

2021. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Énmeg pont azt látom h mindenki szakitson mindenkivel :D
2021. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. :D Ez se rossz.
2021. márc. 29. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vegyes a kép, van aki a második, hamadik családon is túl van.
2021. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem jótt be, elváltam. De nem örömömben, és nem azért, mert lapos lett a kapcsolat, és nem volt megcsalás sem. És nem egy 3. ért, és mindezt 50 felett. Magamért. De, amit látok magam körül az már paródiának is rossz. Én azt mondom, amíg lehet menteni egy házasságot, addig ki kell tartani, mindent megpróbálni. Ha nem megy, utána szabad csak válni.

1-es voltam.

2021. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha már egy kapcsolat kihűlt, hova mentegeti az ember? Inkább egyedül, mint így.
2021. márc. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!