Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőkről miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőkről miért nem beszél senki?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy könyveket is csak a házasoknak írnak... terápia, akármi kutyafüle... a szeretőkkel miért nem foglalkozik senki? Mikor majdnem mindig ők sérülnek a legtöbbet a végén?

2018. márc. 12. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Mert a szeretők 90%-ban tudják,hogy házas vagy párkapcsolatban lévő emberrel kezdtek.....

Szóval vállaltad amikor belementél...

2018. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

"Mikor majdnem mindig ők sérülnek a legtöbbet a végén?"


Majdnem mindig?

2018. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%

Ok serulnek?

Talan kotelezo hazas ferfivel, novel osszejonni?

2018. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
És a szeretőket érdekli,hogy a megcsalt férj/feleség(sok esetben egy egész család) mennyire fog sérülni?
2018. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Egy szerető tudja mibe megy bele, szerető lesz, sose első, egy lyuk csak általában.
2018. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
és talán ennek nem lehetnek hasonló lelki okai, mint mondjuk annak a nőnek, aki folyamatosan olyan férfit választ magának aki megcsalja??? kérdem én... vagy aki elnézi újra és újra hogy a férje nem tiszteli meg a hűségével???
2018. márc. 12. 18:25
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Te miért nem foglalkozol a férgekkel? Miért nem foglalkozol a baktériumokkal?


"Mikor majdnem mindig ők sérülnek a legtöbbet a végén?"

Öhm... Komolyan úgy gondolod, hogy a megcsalt és átvert félnél jobban sérül a megcsaló és átverő?


"és talán ennek nem lehetnek hasonló lelki okai, mint mondjuk annak a nőnek, aki folyamatosan olyan férfit választ magának aki megcsalja???"

De, ugyanaz oka: A primitívség.

2018. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én saját példát írnék le. Egyik nagyom jó barátnőmnek is egy házas férfi volt a nagy szerelme. Barátnőm úgy kefélt vele, hogy tudta a feleséget épp akkor vitték kórházba, szült. Én ezt akkor elnéztem neki jóbarátként, bár elmondtam a véleményemet, én ilyet nem tennék és gusztustalannak tartom.

Aztán a következő szerelme is egy házas férfi volt, mindig leste őket munkahelyen, amikor bement a nő. Kereste a jeleket rosszmájúan, hogy biztosan nem szeretik egymást.

Közben folyamatosan panaszkodott, miért ilyen szerencsétlen, miért ilyen férfiakba szerelmes.

Aztán jött az, hogy a barátnőjének a férje biztosan szerelmes belé, mert furán viselkedik vele. Itt már gyanakodni kezdtem.

Nemsokára azt hallottam vissza, hogy az én barátomra is szemet vetett (csak ő meg kb. kiröhögte).


Hát elég tanulságos volt. Vannak emberek akiknek ez jön be. És az ilyenben többé nem tudok bízni emberileg.

2018. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Észrevetted a piaci rést, lehet lépni.

Csak épp, aki szerető, pont leszarja a könyveket.

2018. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
hercsel adél: magyar szeretők
2018. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!