Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Ki csal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Ki csal meg kit? Vagy senki senkit?

Figyelt kérdés
Folyamatban lévő válás esetén, ha az egyik fél már együtt él mással, de közben szájoncsókolja/puszilja véletlen találkozáskor a leendő exét öleléssel együtt. Vagy ez csak egy egyszerű találkozós gesztus? Normális válás esetén?

2018. márc. 23. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Hűha

Vannak érzések az ex iránt még, ez tuti

2018. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, Mónika.
2018. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem megcsalás de azért érdemes lenne elgondolkodni, hogy mennyire kötődik az exéhez. Ez a kapcsolat elképzelhető, hogy még nincs lezárva.
2018. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Állítólag belé volt életében előyzör szerelmes, de a mostanit is szereti csak nem akkora szerelemmel.
2018. márc. 23. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani, aki te vagy, csak hogy világosan beszéljünk. Nem kellene kapcsolatot kezdeni, amíg ők ketten nem zárják le a házasságukat. És itt elsősorban nem a perre gondolok.
2018. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én az exének vagyok a barátnője és az illető testvérének az ismerőse. Innen is tudom az információkat, hogy a mostanit kevésbé szereti.
2018. márc. 23. 18:40
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek ezt mondtam is, de ő hajthatatlan, hogy a leendő exe továbblépett és szerinte az csak egyszeri gesztus volt, mert régen látták egymást. Az a találkozó is válóperestárgyaláson volt előtte és az az egy "puszis" volt spontán találkozó.
2018. márc. 23. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: mi azóta nem értünk egymáshoz, hogy kilépett az ajtón. Eszembe nem jut ölelgetni meg puszilgatni.
2018. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyiket nem Barnabásnak hívják?
2018. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem Barnabás a férfi. Nőből van kettő.
2018. ápr. 5. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!