Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudnátok úgy élni egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok úgy élni egy házasságban, hogy úgy sejtitek a párotok megcsalt? Hinnétek neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem vagyok a feleség :)

Van egy úgymond családi barát pár nálunk. Náluk a pasi x év után félrement, de ezt én a párom által tudom, mert neki barátja régről a srác.

Még mielőtt megköveznétek, nem folynánk bele más dolgába, viszont mi is úgy tudtuk meg hogy volt egy pár hónapos viszony, hogy otthon rezgett a léc, mert gyanús lett a nőnek a sok pusmogás.

Mindegy de a párom elmesélte, hogy a másik nő elvileg (elvileg)már nincs képben, de több volt szimpla szexkapcsolatnál. Ezt neki mondta el a srác, nekem sem kéne elvileg tudnom róla.


Viszont otthon a hattyú halála volt előadva , ezt meg én tudom, mert nekem mesélte a feleség, hogy ráakaszkodott egy nő és mindig tette-vette magát, de hogy nem lett semmi, mert hiába minden, ők egymást szeretik.


Nekem földig esett az állam, mikor először hallottam ezt a történetet úgy, hogy közben tudtam, hogy mekkora hazugság, de főleg az döbbentett meg, hogy eddig azt hittem ilyen csak amcsi filmekben van. Hát a nőnek a szemét kihazudta a férj, hogy ő csak azokat az üzeneteket törölgette amiket nem is kért, meg bla-bla és hogy a csaj élete szerelme.


Közben meg tudjuk hogy mi van. Nekem nem öribarim a nő, így eszemben sincs borítani nincs is közöm hozzá, és úgy látom, hogy ő NEM akarja látni, hogy valami nem kerek.


Ti láttatok már ilyet? Létezik, hogy valóban otthon elhiszik, hogy a harmadik fél erőszakoskodott? Vagy hogy nem is volt semmi? Férfiak ti hazudtátok már le az eget otthon, hogy a szerető nem jelentetett semmit vagy nem is volt, miközben még talán folytattad is volna?


Feleségek hogy tudnak így élni? Valóban elhiszik, vagy ez önámítás? Így meddig lehet színészkedni?


Többször találkozunk velük és úgy érzem egyre kellemetlenebb lesz nekem/nekünk. Párom szerint egy veszett barom a haverja, de azt mondta nem csodálja, hogy ide jutottak. Persze falaz neki ő is.


2021. márc. 29. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Ő így fogja fel és ezt látja. Nekem hasonló sztorim van, csak ott tényleg a harmadik fél volt erőszakos.

Volt egy barátnőm, minden happy volt. Aztán egyetemen órák előtt mindig leültünk páran asztalokhoz, dumálgattunk. Egy csaj eléggé elkezdett rám nyomulni, először poénokkal elütöttem a dolgot. Tudta, hogy van barátnőm. Aztán, már kényelmetlen szinten nyomta és mondtam neki, hogy légyszi, ezt hagyjuk.

Na, a csaj egy haveromtól elkérte a számom és hívogatott. A barátnőm is látta és kiakadt, hogy megcsalom. Szerencsére ő elhitte a dolgot, de azért volt belőle hiszt.


Egyébként meg, az ilyen kapcsolatokról 2 véleményem van:

1, Aki ilyen szintű embert választ, az ne hisztizzen. Általában, azért látszik, hogy milyen a másik.

2, A megcsalásban elég sokszor mindkét fél keze benne van.

2021. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarom hinni, hogy igaz, akkor el fogom hinni. Most ezt nem feltétlenül magamra vonatkoztatva, de ha szeretném, hogy igaz legyen valami, akkor nem fogok extrán még utána járogatni meg agyalni rajta, hanem csak elfogadom, ha azt hallom, amit hallani akarok és örülök a fejemnek.
2021. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát figyi mi azért elég régóta ismerjük őket. Nem egy csapodár a manusz, de -és nem állok a pártján- azért a csaj rendesen elkényelmesedett ebben a kapcsolatban. Tudom nem mentség, nem is ez érdekel amúgy.

Viszont itt tényleg tudom hogy több lett, mert párom és a férj régi nagy spanok, ráadásul neki el merte mondani.

Már azt nem értem mire hazudozik így, de azért fel nem fogom, hogy a nő hogy nem látja? Sőt tudod most olyan mikor látjuk őket, hogy csüng rajta a nő, mint aki most nyerte tombolán.

Most tényleg ennyire vak?


De én azért megvetem picit a srácot is, mert nem értem hogy hogy tudja valaki azt hazudni a párjának, hogy nyomultak rá, miközben lehet még ő nyomult. Mondjuk ilyen részletesen nem tudom, de volt rendes viszony, és nem egy szimpla félremenet. Nem hallom a nőtől az ellenkezőjét el sem hiszem, hogy vannak akik így hazudnak.

2021. márc. 29. 20:14
 4/23 A kérdező kommentje:
2. De és az nem furcsa, hogy pont az feltűnt neki hogy gyanús valami és mikor kimagyarázta a férj, akkor meg minden rendben lett? Olyan kicsit mintha lett oka volna gyanakodni majd mikor forró lett a helyzet elfordította a fejét.
2021. márc. 29. 20:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem elfordította a fejét, hanem nem tudott mit csinálni. Bizonyítani nem tudta a gyanuját, a férj erősen allította az igazát. Ilyenkor, ha tovább akarod a kapcsokatot folytatni, bizalmat kell szavaznod. Bizalom nélkül nincs kapcsolat.

"De én azért megvetem picit a srácot is" Is?? A csajt miért veted meg?!

2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5. Mert játssza a butát. Lehet hogy mi többet tudunk, de hidd el, ha nem meséli a párom, akkor sem hinnék ilyeneket, hogy nálam csak nyomultak meg hasonlók. És pláne nem játszanám, hogy minden milyen boldog,mikor épp tutira hullámvölgyben vannak.

Magát alázza, szerintem innentől egymásnak színészkednek.

Nekem ilyet mondana a párom, már eleve kitépném a haját. Ha nem volt semmi, mire titkolózott?

Szóval igen, ez picit szánalmas. Nem ítélkezés de ilyenkor elgondolkodok, hogy vajon ez nem tipikusan az a kategória, akiket csalnak? Mindig mindent kontrollál, mindenről tudni akar , de mikor már tényleg bukik minden, hirtelen visszakozik,

2021. márc. 29. 20:47
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
"de hogy nem lett semmi, mert hiába minden, ők egymást szeretik."- ennyi. Kivel van a srác? Kinél pedálozik? Lehet, neked szánalmas a nő, de valóban ő a tombola nyertes, nem a másik.
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7. Hát kedves nőtársam, akkor kívánok neked ilyen párt. Végülis tényleg milyen igazad van. Igaz, hogy megcsalta és csak akkor állt le mikor bebukott majdnem, de mivel most a feleségénél teper hát az a lényeg.


Rosszul tippelek, hogy téged megcsaltak már? Mert ilyet tartással rendelkező nő nem mond. Én mint a taknyot úgy vágnám ki a párom egy ilyen után. Te meg komolyan versenyt csinálsz belőle, és azt hiszed, hogy téged szeret a párod mert egy full megcsalás, hazudozás, bizalom eljátszás stb után nálad tepert?


Váo, komolyan váo az ilyen nőkre. Komolyan. Váo, mert nem semmi hogy még annak örülsz hogy téged választott aki téged csalt. milyen édes <3

2021. márc. 29. 21:03
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Lehet téged úgy csakt a oárod, h még gyanút sem fogtál wau. 😂😂😂 Seperj a magad háza előtt kedves jóindulatú nások életével nem foglalkozó "nőtárs". 😊
2021. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Most már biztos vagyok benne, hogy te egy megcsalt nő vagy, aki homokba dugja a fejét. Menj örülj a nyeremény férjednek :D És talán te ne ugass oda, ahol senki sem kérdezett. Szánalmas vagy, de tényleg. nem csoda, hogy a párod másfelé nézelődik


Engem nem csaltak még meg, megnyugtatlak. De nem is viselkedek így, mint te pl.

2021. márc. 29. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!