Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudnátok úgy élni egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok úgy élni egy házasságban, hogy úgy sejtitek a párotok megcsalt? Hinnétek neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem vagyok a feleség :)

Van egy úgymond családi barát pár nálunk. Náluk a pasi x év után félrement, de ezt én a párom által tudom, mert neki barátja régről a srác.

Még mielőtt megköveznétek, nem folynánk bele más dolgába, viszont mi is úgy tudtuk meg hogy volt egy pár hónapos viszony, hogy otthon rezgett a léc, mert gyanús lett a nőnek a sok pusmogás.

Mindegy de a párom elmesélte, hogy a másik nő elvileg (elvileg)már nincs képben, de több volt szimpla szexkapcsolatnál. Ezt neki mondta el a srác, nekem sem kéne elvileg tudnom róla.


Viszont otthon a hattyú halála volt előadva , ezt meg én tudom, mert nekem mesélte a feleség, hogy ráakaszkodott egy nő és mindig tette-vette magát, de hogy nem lett semmi, mert hiába minden, ők egymást szeretik.


Nekem földig esett az állam, mikor először hallottam ezt a történetet úgy, hogy közben tudtam, hogy mekkora hazugság, de főleg az döbbentett meg, hogy eddig azt hittem ilyen csak amcsi filmekben van. Hát a nőnek a szemét kihazudta a férj, hogy ő csak azokat az üzeneteket törölgette amiket nem is kért, meg bla-bla és hogy a csaj élete szerelme.


Közben meg tudjuk hogy mi van. Nekem nem öribarim a nő, így eszemben sincs borítani nincs is közöm hozzá, és úgy látom, hogy ő NEM akarja látni, hogy valami nem kerek.


Ti láttatok már ilyet? Létezik, hogy valóban otthon elhiszik, hogy a harmadik fél erőszakoskodott? Vagy hogy nem is volt semmi? Férfiak ti hazudtátok már le az eget otthon, hogy a szerető nem jelentetett semmit vagy nem is volt, miközben még talán folytattad is volna?


Feleségek hogy tudnak így élni? Valóban elhiszik, vagy ez önámítás? Így meddig lehet színészkedni?


Többször találkozunk velük és úgy érzem egyre kellemetlenebb lesz nekem/nekünk. Párom szerint egy veszett barom a haverja, de azt mondta nem csodálja, hogy ide jutottak. Persze falaz neki ő is.


2021. márc. 29. 19:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem viselkedsz így, mint én, az biztos. 😊 Rosszindulatú vagy. Az ilyen 100%, h megkapja/ta a maga jutalmát. 😂
2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Te ilyen tapadós vagy? Szerintem van egy nyeremény férjed, eredj beszélgess vele. Bizonyára ő ismeri a betegségedet és tudja kezelni


"ilyen 100%, h megkapja/ta a maga jutalmát. 😂" ehhez képest téged csaltak meg.


Több ilyenre nem válaszolok. Nem tudom mit bolyongsz erre, de elég ennyi belőled

2021. márc. 29. 21:19
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy te se néznéd ki a férjből, hogy félrement volna.. csak mivel az ő szájából az infó. Tehát a felesége miért ne hihetne neki? Ha te sem gondolnád róla
2021. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13. Mert pont úgy bukott be majdnem, hogy sumákolt. Én azt nem hiszem, hogy így hazudik. Ez nem átlátszó? Hogy rám másztak meg ilyenek? Ilyet ki hisz el? Ha ilyen van egyből, jelzem. Nekem is volt olyan férfi aki állandóan próbálkozott, de végig tudott róla a párom. Nem nevettük körbe, nem hazudtam róla, de eleve ilyen nem titok itthon, ráadásul már kínomban nem is tudtam mivel szereljem le.
2021. márc. 29. 21:24
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Fáj az igazság, mi? 😊 Még nem csaltak meg, de a kedvedert szerzek egy pasit, hátha megcsal. 😉
2021. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15. ja hogy még pasid sincs. Nincs több kérdésem.
2021. márc. 29. 21:34
 17/23 anonim ***** válasza:
26%

15-ösnek és előzményeinek nem szabad reagálni, ő egy ilyen bolyongó lélek. Minden posztnál ott van, ahol megcsalásról van szó.

Beteg

2021. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem is vártam, h kérdezz miss iq. 😊 Minden posztnál nem vagyok ott sajnos, bár lehet h beteg vagyok valóban, mert imádom az ilyen jóindulatú egyszerű felfogású embereket szivatni. 😂😂😂😂😂
2021. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Te senkit sem szívatsz, szimplán magadat égeted. Beteg korcs vagy, ez innentől a véleményem.

Ilyenkor sajnálom, hogy az opni bezárt.

Milyen szánalmas, senkinek sem kellő nőszemély vagy, aki konkrétan annyira akar kötekedni, hogy külön keres egy posztot, és elkanyarítja a témát hogy róla beszéljenek.

Őszinte részvétem a környezetnek, nem csodálom, hogy senki nem beszélget veled, és már itt is ismernek és utálnak.

2021. márc. 30. 03:06
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy az ilyenek előadják hogy kb ő az áldozat, a hülye hisztis nő meg ok nélkül féltékeny , szegény drága embert állandóan ok nélkül vádolja. Ezek nagy színészek hidd el.

Ne haragudj de nekem nem lenne gusztusom összejárni egy ilyen emberrel. Nem értem a párodat , még falaz is neki. Tudod, az jutott eszembe hogy ez simán fordítva is lehet. Te sem tudnal róla.

2021. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!