Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hív el beszélgetni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív el beszélgetni, ha csak szexelni akar? Ő foglalt én nem (32 N és ő 37 F)

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy csak szexkapcsolat

De már többedjére hív kávézni, beszélgetni, én meg mindig kibújok alóla.

Nem viselkedik egyébként szerelmesen, sőt inkább tartózkodó, mégis

sokadik alkalom, hogy felveti elmehetnénk valahová beülni.


Nem tolakodik ezzel, én csak kíváncsi vagyok az okára. Tudom kérdezzem meg, de szerintem nem mondaná el, hogy mi is van mögötte.


Miért akar beszélgetni, ha eleve ő volt aki kezdeményezte, hogy csak szex legyen.


2021. ápr. 3. 12:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

20/ az a gond, hogy eddig is beszélgettünk azért, nem arról van szó, hogy csak ugrottunk ágyba. Viszont észrevettem, hogy túl jól érezzük olyankor magunkat. Nevetgélünk, összenézünk, vitázunk...kb. mint két kamasz. No ezt nem engedhetem meg magamnak, és szerintem ő sem. Ezért érzem, hogy ez rossz irány, viszont nem értem hogy ő felnőttként hogy nem érzékeli, hogy egy szexkapcsolathoz teszel még beszélgetést tehát érzelmi közelséget akkor abból bonyodalom lesz.


Úgysem válik, nem tud. Szóval ezért nem értem. (És én nem is akarom, hogy váljon, mert tudom milyen helyzetben van)

2021. ápr. 3. 16:24
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
Mi a partneremmel mindketten házasok vagyunk (nem válunk), és ne tudd meg, mennyit dumálunk. Igényünk van rá, és a szex is még fergetegesebb, ha érzelmileg is rendben vagyunk egymással.
2021. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22/22

És meg tudod állni, hogy ne szeresd meg?

2021. ápr. 3. 16:35
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem, és ő sem:)


De nem is kell, mert eldöntött dolog, hogy bármi is legyen, nem válunk. Pici gyerekeink vannak. Megéljük, örülünk egymásnak.

2021. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Értelek , köszönöm. Ilyen szempontból lehet neked könnyebb.

Nem úgy értem. :) De én szingli vagyok és jó ez az állapot.

De ha arra kelek hogy beleestem, nagyon nem lesz jó az az állapot :)

2021. ápr. 3. 16:45
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tudatosítod folyton, akkor nem szeretsz bele. Én legalább is most ebben vagyok és beválni látszik. Egyszerűen nem ringatom magam tévképzetekbe.
2021. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26/ Igen, de ehhez az is kell, hogy ne üljünk kettesben ruhában egymással szemben órákig, és ne egymás szemébe nézve diskuráljunk.
2021. ápr. 3. 18:38
 28/29 komi77 ***** válasza:
Kedves kérdező! Bocs, de Te már beleszerettél. Most próbálsz valami logikátlan fonalakat szőni a szingliségbe vetett hited miatt. És a pasi is érez irántad. Mint ahogy minden szeretői kapcsolatban van érzelem. Ezen nem kell megijjedni, pusztán csak ember vagy ahogy a pasi is. A szerelem meg olyan emberi dolog. Lehet nem fog válni, és lehet mégis csak belátod, hogy nem csak az ágyban van kémia köztetek, hanem egy normális dolog ami férfi és nő között ki szokott alakulni. Semmi gáz.
2021. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Pont úgy vagyok, mint a 24-es. Mindketten házasságban, szexnek indult, szerelem lett, de nem válunk. Megéljük azt, ami 'jut' ilyen körülmények között. Eddig csak lakásban találkoztunk, most már van arra is igényünk, hogy sétáljunk egyet, együtt ebédeljünk, persze a megfelelő óvintézkedésekkel. De mindez nem változtat azon, hogy nem válunk. Kérdező, szerintem is szerelmes vagy már, csak ott van ellensúlynak az, hogy tudod: ő nem tud válni.
2021. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!