Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért elítélendőbb aki csendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendőbb aki csendben csal, mint aki lelép, ha van gyereke?

Figyelt kérdés

Miért köpködnek arra, aki nem tud válni mert azzal a gyereknek megszűnne a biztos tető a feje fölül? Miért jobb aki lelép?


Szerelembe esni emberi dolog, nem?

Szerintem inkább csaljon titokban egy rossz házasságban, ami menthetetlen (és bárki bármit mond ahol folyamatos megcsalás van, az menthetetlen) mint szépen lelépjen az új partnerrel. Legtöbb helyen nem megengedhető a nyitott házasság.


Szerintem a megcsalónak is kényelmesebb lenne, nyilván az új partner is tudja amit a férj/feleség (még mielőtt itt valaki azt írná, hogy csak a feleség tud főzni / férj tud autót szerelni stb.).

Szóval nem hiszem, hogy élvezné a titkolózást.


Nem egyszerűbb felállni és azt mondani, én mentem, mint benne vergődni egy rossz házasságban és a gyerek miatt beáldozni a szabad szerelmet?


2021. ápr. 4. 18:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%
Amit te itt mindjárt kapsz...
2021. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
😂 Kezdjek félni?
2021. ápr. 4. 18:44
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
Na várj. Te melyik oldalon állsz? Férfi vagy, vagy nő?
2021. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%
Mert ócska kifogás, hogy "nem tud válni".A gyereket nem kell utcára tenni sehol. Legfeljebb neki kényelmesebb és olcsóbb, mint új életet kezdeni, de gyerekkel takarózni szánalmas.
2021. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Egy átlag panelt kettéveszel már egy garzonra sem futja
2021. ápr. 4. 19:01
 6/45 anonim ***** válasza:
29%

"A gyereket nem kell utcára tenni sehol."


Csak van, aki ennél kényelmesebb életet szán a gyerekének.

2021. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ketté venni. Apuka gyerektartást javára lemond a részéről és meg van oldva. Lakhat a albérletben/a szerelménél/a szüleivel, vagy kb.akárhol és gyűjtögethet lakásra pont úgy, ahogy a házassága előtt. De ugye itt mindenki az utcán lakott a felesége előtt...
2021. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
77%

Mindkettő elitélendő, csak másképp.

Ne tegyél úgy, mintha kötelező lenne félredugni, vagy nem te tehetnél róla.

Akinek számít a gyereke, netán a házassága is, az hűséges marad.

Nem olyan bonyolult.

2021. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Azért tartják elítélendőbbnek, mert ott a másik fél hülyére van véve.

A párod azt hiszi még őt szereted, nem tzd semmiről.

Te meg úgy bújsz vele ágyba, hogy előtte mással voltál.

És mekkora koppanás, ha rájön, hogy ezt esetleg évekig csinálta az, akiben a legjobban megbízott.

Emiatt elítélendő.

2021. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azért mert ide főleg keveset tapasztalt, fiatalabb emberek írnak. Nem mentek még át olyanon hogy asszonypajtás 5-8 éve nem szexel, a hűséget elvárja és a gyerekkel zsarol.


Vagy aki válaszol ezekre a kérdésekre, az jó eséllyel pont az otthoni zsarnok, aki esküdözik hogy ha elhagyják akkor tönkreteszi a másik felet.

2021. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!