Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen férfiak! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen férfiak! Mennyi idő volt mire elfelejtettétek a szeretőtöket?

Figyelt kérdés

Nem szerelmet, hanem szexuális vágyat.

Gondoltál rá feleséged mellett szex közben?

Ha igen, mivel sikerült elterelni a figyelmedet?


2021. ápr. 14. 19:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"mert sok rendes pasi a háta közepére sem kíván egy nőt, aki szerető státuszban volt"

Érdekes, ezt még nem tapasztaltam


De a kérdés nem is ez volt

2021. ápr. 17. 13:44
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező: Elmondtad nekik, hogy ilyen státuszban voltál? Esetleg másoknak is? Család, rokonok? Általában ebből látszik meg, hogy valaki hogyan is viszonyul a dolgokhoz igazából. Mert míg egy boldog párkapcsolatról szívesen mesélnek az emberek a családnak, addig a "hé anyu, összejárok valakivel, aki amúgy házas és gyerekei is vannak" nem igazán népszerű... Vajon miért? Neked mi erről a véleményed?
2021. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Látom, nem bírsz leállni.


Ez már a harmadik kérdésed. B+, miért nem hagyod ott a feleséged és élsz boldogan a szeretőddel? Miért???

2021. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A világon mindenki tud róla.


Komolyan gondolod hogy ezt titkolni kéne? :) sztem túl sok szappanoperát nézel...


Érdekes eddig senki sem ítélkezett. Igen, anyám is, barátok is tudják . Meglepődnél hányan voltak már hasonló szituációban. De hűséges házas barát is tudja. Értelmes ember nem ítélkezik

Most is van egy udvarlóm. Tudja, de kB. le se tojja, mit kéne ezzel foglalkoznia.?

Ezen feleslegesen pörögsz, mert sosem titkolta, nincs is okom


Nem első szerető, és lehet nem is utolsó. Nekem kényelmes

2021. ápr. 17. 14:05
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne értsd félre, úgy élsz ahogy jól esik, ahogy akarod. De azt ne várd el, hogy bárki is el hiszi azt neked, hogy másodiknak lenne a legjobb opció/döntés az életben. Ilyen nincsen. Ez eleve ellenkezik a alap természetünkkel. Ez egyszerű megalkuvás. Ember nincs a Földön, aki az első hely helyett saját magának a másodikat választaná.
2021. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"...Gondoltál rá feleséged mellett szex közben?

Ha igen, mivel sikerült elterelni a figyelmedet?"


Én nem értem. Egy nő miért kérne segítséget hűtlen férfiaktól, hogy ne gondoljon a felesége mellett szex közben a volt szeretőjére?


13. Ez nem a harmadik, inkább a 13. kérdése.

2021. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, akinek szeretője van vagy volt, biztos gondolt már rá szex közben a felesége helyébe képzelte.
2021. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!