Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy jöttél rá,hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá,hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több túlóra, egyre több vidéki munkavégzés, egyre több éjszakai kimaradozás, egyre kevesebb együtt töltött idő - majd egy éjjeli telefonpittyegés, kijelzőn a hiányzol üzenet.
2021. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy sunnyogottmeg éreztem valami nem ok mikor az illető mellette volt,feszültek voltak.Blöföltem,hogy láttam őket csókolózni,bevallotta.
2021. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Dugdosa a telefonját mindent le jelszavaz és nem mondja meg a jelszavait, titkolozik nem mindent mondd el.
2021. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapott egy levelet, amit kinyitottam. Abban dobta ki őt a szeretője.
2021. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Laptop, beszélgetés.

2. Telefon tele videókkal, ahol dugják.

2021. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
uhh 5-ös, én szerintem ezután hánynék a gondolattól is
2021. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a használt óvszert az ágy alatt. A saját ágyamban dugatta meg magát a pasijával miközben én dolgozni voltam. Még akkor is hazudott, hogy a barátnője kérte meg, hogy ott együtt lehessen a pasijával. ennek semmi értelme nem volt mert a barátnőjének külön lakása volt. Aztán nehezen bevallotta. Akkor is olyan elképesztő dolgokkal magyarázkodott, hogy nem is gondolta komolyan, a pasi ugyan feltette az óvszert de megmondta, hogy nem vezetheti be és állítólag nem történt behatolás csak a lába között élvezett el. Ekkor hányingert kaptam az élettársamtól és azonnal kidobtam.
2021. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 ez durva
2021. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyeneket olvasok, azt gondolom hogy lehet a kozmikus erők akarták így hogy már 6. éve nincs barátnőm, mert egy másik párhuzamos univerzumban volt és egy ilyen eset után mint a 7-es, lehet fejbe is lőtte magát az ottani énem, ezért megkímélt engem ettől a sors
2021. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ültünk az autóban, éppen indulni készültem. Ekkor egy képet tesz a múszerfalra. Ránézek a képre, látom, hogy valamilyen pasinak a képe. Kérdezi, hogy ismerem-e. Mondom talán láttam valamerre de nem ismerem. Ekkor mondja, hogy ez egy régi partnere. Kérdezem, hogy mit akar ezzel. Ekkor nagy határozottan kimondja, hogy az azelőtt nap együtt volt vele. Először azt hittem valami vicc de nem volt az. Kidobtam
2021. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!