Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te hogyan jöttél rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan jöttél rá, hogy megcsal a párod/férjed?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megéreztem a viselkedésén. Aki titkol valamit az megváltozik, sunyizik, kompenzál vagy bezár.
2018. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is csak megérzésem van. Bizonyítékod is lett rá,vagy bevallotta?
2018. okt. 17. 20:15
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm volt. Ha megcsal akkor automatikusan rád vetíti ki hogy te csalod meg őt.

Másik a beteges féltékenykedés hogy szagolgatja a ruháimat és mondja hogy női parfümöt érez rajta.

ehhez hasonlóak...


a végén én láttam meg őt mással. jelenleg a haverjaimmal barátkozik, én meg lerázom ezeket a jó " haverokat" mert nem vagyok olyan hülye hogy felejtsek..

2018. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pillanatig tagadta. Rácsaptam az ajtót, aztán szaladt utánam és bevallotta.
2018. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Először gyanús lett. Próbáltam vele megbeszélni, de csak hárított. Így gondoltam majd ha nekem nem sikerült többet megtudnom egy keyloggernek igen. Így is lett.
2018. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem. Dühösen ordítoztam vele, hogy tudom hogy megcsaltál, te szemét, hogy teheted blabla, elkezdtem összepakolni a cuccom, közben mondta hogy ne haragudjak, megbánta, stb. Ez volt a bizonyíték. :|


Nem tudom igazából kivel történt, tulajdonképpen nem is érdekel.

2018. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Megéreztem. Csak elhitettem magammal, hogy ez hülyeség, ő soha nem tenne velem ilyet. Amikor konkrétan rákérdeztem ráadásul még napokig letagadta, hazudozott, majd mikor már látta, hogy nincs visszaút még engem állított be rossznak. Én azt mondom, a megérzésre hallgatni kell.
2018. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Amikor elköltözött, még nem gyanítottam semmit.

Aztán elkezdett nem válaszolni az üzenetekre, de szerintem még akkor se volt senkie.

Akkor kezdett gyanússá válni amikor facebook-ra posztolt egy képet egy nőről és egy kisbabáról(szerintem a nővéréről, bár nem is mondta, hogy van neki), hogy lehet elkezdett érdeklődni mások irányába.

Amikor követtem és láttam, hogy sokat tologatja az unokaöccsét, akkor már gyanítottam, hogy keresgélhet valakit. Biztos csak akkor lettem amikor bírósági végzést hoztak, hogy nem mehetek a közelébe. Szerintem a nővére valamelyik barátnőjét kiszemelte neki, de tudom, hogy visszajön.

2018. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: mi vaaaan? 😂
2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lizzi77 ***** válasza:
100%

Megláttam az autóját az exe háza előtt.Biztos megint dugulás volt a csajnál,bár ő kőműves,gondolom, azért megoldotta

..kidobtam, mint macskát....

2018. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!