Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kb egy hete nem megy ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb egy hete nem megy ki a fejembol az egyik baratunk. A ferjemet soha nem csalnam meg, de nem tudom hova tenni ezt a vonzalmat. Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt le szeretnem szögezni, hogy szeretem a ferjem. Persze vannak jobb es roszabb idöszakok, mint minden hazassagban, de a megcsalas soha nem jutott eszembe es ebben forditva is biztos vagyok. Namost van egy baratja, akinek a felesegevel a gyerekeink altal (bölcsi) ismerkedtem meg, majd kiderült h a ferjeink baratok voltak regen. Mikor elöször lattam az apukat, annyit gondoltam h jo pasi de nem erdekelt soha. Meghivtuk öket hozzank ebedre, a gyerekek jatszottak majd eltelt egy fel ev kontakt nelkül, fökepp a virus miatt. Neha a varosban/ boltban/ jatszoteren összefutottunk, dumaltunk es mindig annyiban maradt a dolog, h majd megint összehozunk vmit. Persze nem lett belöle semmi. Egy hete talalkoztam az apukaval a jatszoteren (a ferjem es a felesege nem voltak ott), mig a picik jatszottak egymassal, addig mi beszelgettünk (altalanos/ felületes dolgokrol nem volt semmi szemelyes). Többször összefutottunk veletlenül csak "ketten", de sosem ereztem erdeklödest

iranta. Most valahogy mas volt megis a szitu. Nem tudom megmondani, hogy pontosan mi, de azota nem megy ki a fejembol. Talan az ö reszeröl is, vagy csak bemeselem magamnak, de masnap ramirt a felesege, h a hetvegen menjünk at hozzajuk ebedre. En titokban ugy izgulok mint vmi hülye kislany, aki az elsö randijara keszül, közben a lelkiismeretfurdalasom van, hogy valojaban ami a fejemben megy, az egy hatalmas hiba reszemröl a ferjem es a feleseg, a gyerekekröl nem is beszelve- fele. Persze ez az egesz csak a fejemben van, ott is marad es idövel biztosan elmulik. Szerintetek miert erzen ezt? Hogyan verhetnem ki a fejemböl az illetöt es honnan tudom, h esetleg ez a dolog kölcsönös-e? Mondjuk talan jobb nem is tudni.



2021. ápr. 15. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Unod a férjed és beindultál az első közeledben levő épkézláb pasira. Persze megtetszhetnek mások egy jó házasságban is, de ez azért több annál. Ha fontos a házasságod, a helyedben elkerülném a másik palit, a férjemre koncentrálnék és gondolkoznék, hogy ki változott/hiányzik a kapcsolatból.
2021. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Életed során lesznek még ilyen érzéseid, ez teljesen normális, csak próbáld őket a helyén kezelni.

Én is szoktam így érezni kapcsolatban is, ha valaki nagyon megtetszik, kicsit visszahozza a kezdeti érzéseket, gondolatokat, azt a kellemes izgalmat. Egy kicsit álmodozom.

2021. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segítene, ha beszélnél a férjeddel az érzelmeidről.Vegül is nem történt semmi, de ha még így az elején megbeszélitek,egyáltalán miért válthatott ki egy másik férfi ilyen érzelmeket belőled, akkor egyrészt elkerülhető, hogy valami helytelen történjen. Másrészt pedig a kapcsolatotoknak is jót tehet, hisz valami, hacsak az újdonság varázsa is,de hiányzik belőle.
2021. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"a férjemet soha nem csalnám meg"


Dehogynem...

2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4es de még hogy,pont ilyenen mentem keresztül tündibündi ovistárs anyuka aztán egy szépen rácuppanttak egymásra.A pasi sem hülye látja bejössz neki.Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik.

Azóta oda a barátság és undorodom mind a kettöjüktől.

2021. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3: Ha elmeselnem a ferjemnek, hogy bejön a baratja, az en "baratnöm" ferje, a gyerkünk baratjanak az apukaja, hat szerintem mindent kihozna a kapcsolatunkbol csak jot nem. 😃 Amugy amiota leirtam ezt az egeszet, kicsit eszhez tertem. Lehet csak ki kell beszeljem magambol, es nem a ferjemmel persze.


Kedves #5: Na idaig nem megyek el tuti. Nagyon sajnalom ami törtent veled, en is indorodnek magamtol, söt a gyerekem is kesöbb biztosan. A többiekröl nem is beszelve. Ugyh ez a fejemben marad, aztan majd elmulik egyszer.

2021. ápr. 15. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
"Lehet csak ki kell beszeljem magambol, es nem a ferjemmel persze." Milyen jó házasság. A házasságotokat érintő dolgokat szerintem se a férjeddel beszéld meg. Hiszen mi köze van hozzá?
2021. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván azért mert a férjed már érezteti veled annyira , hogy nő vagy amióta oda szültél neki egy kölköt , ezért másban próbálod keresni a férfit és a szemed meg is találta ennyi. Amúgy lehet azért érezted másabbnak, mert neki is elege van már otthon az asszonyból ezért egy kis beszélgetés felüdített más nővel, vannak dolgok amik között hozunk egy határt és nem lépjük át.
2021. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak rohadtul unatkozol. Nekem is bekkattant egy férfi. A vicc az, hogy amikor napi szinten együtt edzettünk soha nem gondoltam rá "férfiként". Már jóval fél évvel később amikor nem voltunk edzőstársak akkor kezdtem el róla álmodni, és gondolni rá. Már-már zavaróan sokszor.


De aztán úgy felpörgött az életem, hogy utána évekig eszembe sem jutott.


Szóval szerintem csak marhára unatkozol.

2021. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Az nagy baj, ha ezt nem tudod megbeszélni a férjeddel. Ő a társad, akivel a legnagyobb szószban is támogatnotok kellene egymást. Nyilván nagyon rosszul esne neki, hogy más férfi tetszik neked, az is belefér, hogy első körben kiakad. De ha lehiggadtatok, át tudjátok gondolni együtt, mi hiányzik a ti házasságotokból, milyen résen férkőzött be az a bizonyos harmadik.
2021. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!