Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi számít meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít meg csalásnak?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat szempontból
2021. ápr. 15. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csók! Nekem már az sem férne bele.
2021. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mármint konkrétan én mit tekintenék annak a saját kapcsolatom esetében?

(Mert alapvetően úgy gondolom, hogy az a két fél dönti el, aki a kapcsolatban benne van, nem én kívülről.)

2021. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
91%
az számít megcsalásnak amiről nem szeretnéd, ha a párod tudna🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Saját kapcsolatodra vonatkozóan is lehet érteni neked mi fér bele vagy mi nem meg általánosan is lehet gondolkodni rajta
2021. ápr. 15. 20:59
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

Nekem már az ölelés is,ha nem családtag ugye kivételek vannak.

Lehet,hogy ez sok embernek nem tetszik,és sokan azt mondják,hogy ez túlzott féltékenység,önbizalomhiány,hogy ezt látod,és azt érzed,hogy elveszítheted. Egyszerűen nekem nem fér bele,és kész. Dörgölje oda máshoz magát,szerezzen sajátot és akkor nem az enyémet kellene ölelgetnie,és nem kéne abban a tudatban élni,hogy a haverom barátnője volt az utolsó nő,aki hozzámért fél éve... Nem mindenkinek tetszik,de ilyenből van elég,tehát ne szaporítsuk. Szaporítsuk azt,ami jó,és a fénykört vigyük olyan dolgokra,amik tetszenek a másiknak inkább. Legalábbis lehet hogy most belőlem a jólelkűség is meg akar szólalni,hogy ezt mondom. De az egészséges kapcsolatba beletartozik az is,hogy képesek vagyunk arra,hogy ne csináljunk olyan dolgokat amik a másiknak nem esnek jól. És itt nem csak arról van szó,hogy megölel valaki mást. Nyilván a sportot nem fogom letenni egy nőért,tehát nem kell félreértelmezni vagy túltolni hogy ne csináljunk olyan dolgokat,amik a másiknak nem tetszenek. Preferenciái mindenkinek vannak,akik jót akarnak mindenféle szinten,mindenféle dologban.

2021. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Értem
2021. ápr. 15. 21:07
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!
2021. ápr. 15. 21:08
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Van a fizikai megcsalás: csók, szex, ölelkezés, stb, és az érzelmi megcsalás: bájolgás, szerelmes üzenetek, flörtölgetés. Szóval úgy is meg lehet csalni a másikat, ha nem is találkozik a harmadik féllel, csak pl negédesen üzenget neki titokban.
2021. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2021. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy nővel intimképcserékbe voltak.Szerinte ez tök oké egy kis flört ,szerintem ez már megcsalás.
2021. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!