Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi számít meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít meg csalásnak?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat szempontból
2021. ápr. 15. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

Nálad. Nekem ez kevés hozzá. Ezért hangsúlyoztam ki, hogy saját magamról beszélek, nem arról, hogy nektek mit kell és mit nem kell megcsalásnak tekintenetek a saját kapcsolatotokban.

2021. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már hazudozol/titkolózól egy harmadik félről.

Nem kell csók, nem kell ölelés sem. Ha titokban mással csetel/flörtöl, neadjisten találkozik is vele, a párja háta mögött. Nem érdekelne, hogy "nem történt semmi". Sőt, nem is érdekelt.. Hazudott, onnantól azt mond, amit csak akar. Nekem meg nem kötelességem elhinni.

2021. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Fu de fehúztam magam! Az ölelés.... hát bogaram, kerüld el a palikat, jobban járnak. Ekkora hülyeséget.

Érzelmi megcsalás pedig nem létezik.

2021. ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%

Érzelmi megcsalás pedig nem létezik. De létezik!

Fu de fehúztam magam! Egészségedre!

Az ölelés.... hát bogaram, kerüld el a palikat, jobban járnak.

Hát van akinek a kultúrája csak ebből áll.

Ez preferencia minden ember számára. Nekem már az ölelés is sok. Arcrapuszi bőven sok... Szerezz saját autót,ne máséval járj. Inni tudsz,gondolom dolgozni is,és megszerezni magadnak a saját dolgaidat. Bár sajnálom azt a nőt,ha van. Valószínű ha szeretne valamit,te csak fogod a fejed ahelyett,hogy megértsd...

2021. ápr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%
Jólvan kislány. Ezt a jelentetet inkább a tesco közepén nyomd le ne itt minket fárassz, aztán köpködj az ölelkezőkre.
2021. ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

aztán köpködj az ölelkezőkre.

Miért tenném?Ez hogy jön ide?Te mit reggeliztél?

2021. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!