Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik azért csalták meg a feleségüket, mert magányosak?

Figyelt kérdés

Tehát nem -elsősorban -a szex miatt. Vagy szex miatt is, de a szerető inkább egy lelki feltöltődés

Miért nem működik otthon? Párodnak feltűnik, hogy hideg a kapcsolatotok?


2021. ápr. 23. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok de mivel a kérdés férfiaknak szól ezért juthatott eszembe ez a hasonlat.


De gyanítom ha férfi volnék ugyanezt mondanám úgyhogy a válasz szempontjából mindegy.

2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor neked nem lenne könnyebb feléleszteni otthon a dolgokat?
2021. ápr. 23. 20:02
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Nincs bajom az otthoni dolgokkal sem de már unalmassá vált. Ideig óráig feldobja egy egy új fehérnemű vagy egy izgato film pl, de nem tud annyit adni mint ha újra és újra élhetnéd az első együttléteket valakivel
2021. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
Mikor értitek már meg, hogy a nőknek is vannak igényeik. Máshova is leírtam, hogy azért nem fekszem le a férjemmel,mert nem kívánom. Pocakos lett, és ez taszít. Ráuntam.
2021. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
60%
Ok - okozat összefüggés.
2021. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15 ?
2021. ápr. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!