Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el a szeretőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a szeretőmet, aki össze -vissza hazudozott?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évig együtt voltunk. Mindig elmondta, hogy otthon milyen kevés az együttlét, és hogy a párja mindenben lekorlátozza.


Mi jól kijöttünk. Nem kértem semmit, nem is vártam el, csak őszintének hittem. Tényleg úgy tűnt, hogy a házasságuk nem fényes.

Nem vallott soha szerelmet meg nem is ígért semmit, de nem gondoltam volna, hogy ennyit hazudik.

Megtalált egy levelezést a felesége, amit valahogy ki tudott magyarázni, de velem megszakította a kapcsolatot. Beszéltünk még, elmondta, hogy sajnálja, de ezt kell tennie. Írt egy levelet, amiben szintén leírta, de neki családja van, gyereke. ezt nem rúghatja fel.


Viszont ami kiakaszt, hogy folyamatosan látom az instagram oldalán, hogy milyen boldog most. Tudom ne nézzem, de nem tehetek róla. Szóval most tele az oldala családi képekkel, idilli összebújásokkal és a gyomrom forog tőle. Úgy mosolyognak a kamerába, mint akik most indulnak a nászútra.Volt olyan kép, ahol ilyen szerelmesen felemeli a nejét...


Komolyan, ha nem bukik le majdnem, még most is hozzám járna, most meg

hirtelen egy szuperférj lett?

Kedves megcsaló férfiak: tényleg ilyenek vagytok? Tulajdonképpen szerelmesek vagytok a feleségetekbe és csak hazudoztok róla hosszú hónapokig, évekig?


Természetesen igen, szerelmes lettem közben. És nem azért amiket mondott, hanem, ahogyan viselkedett. Nem kezelt szeretőként, mindig figyelmes volt, kedves, szelíd ember. Nem jártunk el külön sehová, mert ugye... de beszélgettünk eleget, nem egy ilyen kétszínű alak jött le belőle.

Óriási csalódás ez most nekem


2021. ápr. 24. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

De, szeretőkent kezelt, nem vállalt fel, nem mentetek sehova.

Hogy kedves és szelíd volt, nos, az a minimum.

2021. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellettél neki, nem is értem miért mennek bele bizonyos nők ilyenbe🤦🏻‍♀️
2021. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Rendben, értem, hogy szeretőként kezelt, arra utaltam, hogy nem bánt velem tárgyként. Nem tudott felvállalni hiszen ez egy titkos dolog volt.


Lehet most nyugodtan beszólni, de én arra lennék kíváncsi, aki megcsalóként ezt csinálta, mire jó


Egyébként leszögezném, egyáltalán nem irigylem a feleségét. Furcsa mód meg is sajnáltam, mert semmiről sem tud.

2021. ápr. 24. 21:58
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, nem beszólásnak szántam, de tényleg mi értelme van ennek? Beleszerettek a szeretőtökbe, úgy, hogy tudjátok, hogy sosem fogja elhagyni a családját miattatok ;(
2021. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon tévedsz. Ez a kirakat-élet pont azt mutatja, hogy most tényleg nagy bajban van a kapcsolata. Asszonyka nem hülye, tudja mit csinált, csak a gyerek miatt mellette maradt. Most szépek pedálozhat a hülyéje, hogy ne kerüljön az utcára. Ennek az eredményét látod.
2021. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
#4: mióta lehet az érzelmeket ész érvekkel megmagyarázni?
2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudom, de őszintén, nem így terveztem. Egyszerűen csak megismerkedtünk és ...idáig jutottunk. Úgy gondoltam nekem menni fog így, és hát rossz házasság...


Nem vártam, hogy hagyja el, mert látom mennyire szereti a gyerekét.


Inkább az fáj , hogy feleslegesen hazudott. Mondta akkor is hogy nem tud válni, szóval ezzel az erővel mondhatta volna azt is, hogy szerelmes a feleségébe, csak. Bár nem tudom hogy lehet így szerelmes. Így nem is kéne szingliként sem.

2021. ápr. 24. 22:13
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok 7! Nem semmi, de legyen ennyi örömöd
2021. ápr. 24. 22:14
 9/17 A kérdező kommentje:
5 Nem tudom. Őszintén boldognak látszik, akárhogy nézem :/
2021. ápr. 24. 22:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"arra utaltam, hogy nem bánt velem tárgyként"


Igen, ez is a minimum. Mégis miért lennél vele, ha neked nem jó? Tennie kell azért, hogy a szerető ne lépjen le.

2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!