Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas asszonyba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban az a történet, hogy már 3 éve egy helyen dolgozok vele, viszont csak az utóbbi 5 hónapban kezdtek el alakulni köztünk a dolgok.

17 év van köztünk (ő most 40 éves, én 23)


Mindig viccelődtünk, beszélgettünk, hülyültünk, néha-néha egymáshoz is értünk játékosan, aztán kialakult valami köztünk. Elkezdtünk Messengeren beszélgetni, ahol szép lassan megnyílt nekem, és elmondta, hogy nem jó a házassága, a férje alkoholista, szokta bántani is, verbálisan és testileg is.


Mondta már többször is, hogy nagyon elege van, legszívesebben elmenne onnan, de félti a 3 gyerekét, főleg a legkisebbet, hogy nehogy valami lelki traumája legyen, és ezért nem mer lépni.


Lényeg az, hogy 2 hónapon át összejártunk, le is feküdtünk, és saját bevallása szerint meg is adtam neki azt a szeretetet, amit évek óta nem kap meg. Ezalatt az időszak alatt végig szerelmesen viselkedett velem, viszont pár napja "megfélemlült", egyfolytában azt mondogatja, hogy ez nem helyes a férjével szemben, mert mégiscsak a gyerekei apja, és hogy a saját boldogsága nem számít, csak a gyerekeké, ezért bekell fejeznünk ezt.


Na de, az a legrosszabb az egészben, hogy én közben beleszerettem, és méghozzá minden nap egy helyen is dolgozunk, és ez az érzés felemészt, hogy már nem akar tőlem semmit sem, annyira fél.


Kérdésem a következő: szerintetek van még rá esély, hogy együtt legyünk a jövőben, vagy megkéne próbálnom inkább elfelejteni, nehogy véletlen lebukjunk?

(még mindig nagyon kedvesen viselkedik velem, csak már nem közeledik felém úgy, és messengeren sem nagyon ír már vissza)



2021. ápr. 26. 19:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ha megkért, hogy fejezzétek be, akkor könnyítsd meg a dolgát és ne keresd.


Szerelmes vagy, ez tök jó, de itt egy házasság meg 3 gyerek sorsa a tét.


Gondolj arrra, hogy ő sokkal idősebb, mint te, amúgy sem lenne jövőtök. (ha házasságot meg gyerekeket akarsz a jövőben, akkor pláne)


Tekints rá úgy, mint egy szép emlék, amikor segítettél egy idősebb nőnek, hogy picit kiszakadjon a szürke hétköznapokból, de okos voltál és nem vártad meg, hogy összeomoljon az élete miattad.

2021. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtsd el, még ha nem is lesz könnyű.
2021. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos de, voltam ilyen szituációban és egyik pillanatról a másikra elfordult tőlem a másik fél. Szerintem pont, hogy nem bánt volna így velem, ha érzett volna irántam. Az elején szívecske meg vad szex, aztán szépen lassan kikoptam az életéből...

Hetes válaszoló vagyok.

2021. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen fogalmazva:FELEJTŐS!!
2021. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerelmes vagy, ez tök jó, de itt egy házasság meg 3 gyerek sorsa a tét."

Milyen sorsa???? Ha anyuka elválik akkor mennek a kútba, vagy mi? Főleg ilyen apától...


13/ Sose tudhatod.Van aki azért fordul el, mert megun és van aki menekül az érzései elől. Ezt neked kell tudnod te ismerted. Ha olyan, aki csak szórakozik és tudod, hogy nem túl magas az érzelmi intelligenciája, lehet. Viszont simán benne van a pakliban, hogy pont nehéz lesz érzésekkel.

Én voltam így. Egyik részem azt mondja, hogy nem érdekeltem, de amilyen embernek megismertem, egy részem úgy érzi, hogy pont azért nem ment volna neki sem, mert túl sok érzés került bele.

2021. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Negyvenhez közeli nő vagyok, de 3 gyereket a nyakadba venni ilyen fiatalon...én nőként sem tenném, idegileg nem bírnám.


" egyfolytában azt mondogatja, hogy ez nem helyes a férjével szemben, mert mégiscsak a gyerekei apja, és hogy a saját boldogsága nem számít, csak a gyerekeké, ezért bekell fejeznünk ezt." Nem fog kilépni a házasságából. Ez nekem egyértelmű. Az emberek nehezen változtatnak, bántalmazó házasságban élők meg végképp. Tehát szórakozásnak jó a dolog, de ne várj többet.

2021. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, én sem érzem úgy, hogy bármikor is válni szeretne a jövőben.

Másrészt, ha úgy lenne, hogy mégiscsak elmenne onnan, akkor sem lennék "pótapa", ezt le is szögeztem neki.

Nekem annyi is elég volna, ha folytathatnánk azt, amit eddig is csináltunk, hogy 1 héten egyszer találkozunk munka előtt/után, de sajnos ő már ezt sem akarja, azt mondta, csak barátként szabad folytatnunk.

Mondanom sem kell, teljesen kiszakadt a szívem a helyéről :/

Azt is mondta, hogy nem érdemli meg, hogy várjak rá, nyugodtan éljem inkább az életemet. Van még esély rá vajon, hogy újból felerősödjenek az érzései irántam, így, hogy majdnem minden nap látjuk egymást munkahelyen, vagy most már így csak vajon gyengülni fognak?

2021. ápr. 27. 23:13
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem téged csak az vonz ebben a kapcsolatban, hogy titkos és tiltott, ezáltal jobb a szex.


A vele járó kötelezettségekből (gyerek stb) már nem kérsz persze.


Találj magadnak egy hozzádvalót. Vagy a korodbeli lányoknak nem kellesz, ezért kepesztesz ennyire egy 40 éves házas nő után?

2021. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Vagy a korodbeli lányoknak nem kellesz, ezért kepesztesz ennyire egy 40 éves házas nő után? 🙄

persze , mi másért. mert csak úgy nem lehet ám szerelmes?...

2021. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Találj magadnak egy hozzádvalót. Vagy a korodbeli lányoknak nem kellesz, ezért kepesztesz ennyire egy 40 éves házas nő után?"


Egyik barátnőmet, aki fullos szőke leányzó volt 24 évesen, egy ötvenes nővel csalta a barátja. Durva volt az ötvenes nő, láttam fotón, jól nézett ki. Szerintem határozottabb, dominánsabb volt barátnőmnél, ez tetszett meg a srácnak.

2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!