Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka, ha házas fél nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha házas fél nem válaszol a volt szeretőnek?

Figyelt kérdés

Több mint egyéves kapcsolat volt. Megbeszéltük hogy barátok maradunk.

Sima érdeklődő levélre nem reagál.

Ennyire megutált? Nem bántottam sosem. Úgy hittem lehetünk jóban, emberként


2021. ápr. 28. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"Úgy hittem lehetünk jóban, emberként" - tévedtél.


Nyilván azért nem válaszol, mert minek? Ha eddig nem bukott le, nem akar a szakítás után bajba kerülni, amikor már tényleg nincs köztetek semmit. Barátja meg gondolom van elég, nem kell (már) ez a bonyodalom az életébe.

2021. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt tapasztalom, hogy emberként csak addig számítasz, amíg szétrakod. Onnantól, hogy szexre sem vagy jó akkor már nem is vagy érdekes.
2021. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Az ismerettségetek célja és az egyetlen dolog ami összekötött titeket az a szex volt. Ez megszűnt, így megszűntél te is.
2021. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

"...volt szeretőnek..."


Már egy idegen vagy.

2021. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem. Érdekes. Nem tudom hova tenni. Nem ilyen embernek ismertem meg.

Mindig udvarias, kedves volt (nem, nem csak a szex miatt)

Kicsit elkenődtem, mert mint régi barátot (mivel a barátom is lett) szerettem volna -ha nem is napi szintre- megtartani, csak néha hallani felőle.


Ezek szerint ő felőlem nem...

2021. ápr. 28. 13:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ő ilyen.
2021. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Én is nagyon sok olyan embert ismertem meg, aki azt hittem értékel mint ember, de kiderült csak addig, amíg nem jött rá, hogy ennél több nem lesz. Onnantól eltűntek.
2021. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor durván félrenéztem a dolgokat. Biztos nem sértődött meg, mert mikor elváltunk az nagyon higgadt, normális volt. Sőt inkább szomorú. De azt mondta maradjunk azért barátok. Hát mégsem
2021. ápr. 28. 13:18
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Örült,hogy megszabadult tőled,tipikus lerázó duma.
2021. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Te ne haragudj, de ott voltál? Tudod hogy hogy zajlott és ki mit mondott?

Nem, ugye? Szóval innentől maradj csöndben.


Eddig normális válaszokat kaptam, ilyen kötekedő, rosszindulatúakra nincs szükségem.

2021. ápr. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!