Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek a barátnőmet meg csókolta egy gyerek azóta fel se lép nem ír nem válaszol semmire 6hónapja vagyunk együtt mit tegyek érdemes várni vagy hagyjam és lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Szerelem
2018. máj. 6. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Fogadj örökbe egy kutyát.
2018. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük helyre a dolgokat: a VOLT barátnődet csókolta meg, 6 hónapig VOLTATOK együtt és NINCS mire várni.
2018. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pedig nyugodj meg, biztos hamarosan jelentkezik. Aztán ha majd többet tudsz, dönts.
2018. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert tudja, hogy amit tett nem helyes és próbál elmenekülni a tette és a következmény elől. Egy beszélgetést megérne, hogy miért tette , a többi meg a ti döntésetek.
2018. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Válaszolt és azt mondta hogy nagyon szeret és hogy velem akar lenni.

A negatív kommentekre nem vagyok kiváncsi tarcsd meg magadnak.

2018. máj. 6. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor téged választott
2018. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!